Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No i stało się Mirki zakochałem się, ostatnio nie udało mi się znaleźć obiektu westchnień. Zakochałem się w Dayanie Crunk 21 letniej pochodzącej z Ukrainy modelce. Różni się ona tym, że w przeciwieństwie do innych #alternatywkaboners wygląda ładnie, a nie jak straszydło.
Spełnia wszystkie moje wymagania:
- jest minimalnie niższa ode mnie ma 172 cm wzrostu ja coś ok. 173-173,5 bardzo lubię jak taką małą różnicę
- lubi fantastykę tak jak ja pewnie w gry też chętnie gra
- zawsze marzyłem o taliej dziewczynie ma ona w sobie to coś, podobała by mi się nawet ze zwykłym kolorem włosów
Ale cóż moja #milosc będzie niestety platoniczna bo jestem nikim jestem aspołecznym 24 letnim #przegryw co nic nie ma do zaoferowania. Poza tym ma ona chłopaka wysoki przystojny modnie ubrany. Dodatkowo są ze sobą od lat nastoletnich, czyli więź ich jest silna. A ja co?
- cóż niby nigdy nie miałem żadnej dziewczyny, nigdy nie trzymałem, ale nie uważam siebie za brzydala, z twarzy i z zarostem nawet przystojnie wyglądam bardziej męsko
- oczywiście dziewczyny lubią wyższych, ale cóż #wzrost nie mogę zmienić, więc muszę się z tym pogodzić mówi się trudno trza szukać innych zalet
- zaradność z tym kiepsko może za parę lat zarobię w końcu pierwsze pieniądze zrobię to prawko jazdy choć w sumie mało mi to potrzebne, ale niestety wielu to uznaje za zaradność i samodzielność. Auto własne mieszkanie, gotowanie, naprawianie a ja tego nie umiem za bardzo
- cóż mam lekką nadwagę, ale wziąłem się za siebie i od miesiąca ćwiczę regularnie zrzuciłem już parę kilo
- no i najważniejsze #charyzma no tu już jestem całkowicie pogrzebany jestem po prostu cienki w gadce, jestem nudny nie umiem ciekawie opowiadać nawet ciekawej historii czy żartu co gorsze mam jakąś dziwną wrodzoną wadę i mówię przez nos i przez to często seplenie mam wadę wymowy paru liter. Bywałem u logopedy ale tylko wyzbyłem się wad wymowy sz cz dz dż l i paru innych nie pamiętam dokładnie jakich.
No i tak się zastanawiam czy mam jakiekolwiek szansę u takiej lub u podobnych dziewczyn? Czy mowa jest aż tak ważna dla #rozowepaski staram się staram i i tak brzmie jakbym był jakiś niedorozwinięty.
Przecież już nawet model #chad typowy 185-190 cm + z takim głosem i wadami byłby ignorowany z takiego powodu. A jak nie wierzycie to na każdym kroku od podstawówki mnie wyśmiewano z tego powodum ludziom czasem muszę po kilka razy mówić to samo zdanie bo nie rozumieją co mówię. #podrywajzwykopem mogę o tym zapomnieć brzmię jakbym się helu nawdychał i miał niski głos. Wiecie jak to brzmi. Brzmie jak jakiścwybryk natury co jest z północnej polski.
#niebieskiepaski #logikaniebieskipaskow #wady #mowa #porazka #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee9eabe2d35834c6b87f5ed
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 9
  • Odpowiedz
Mam tak samo jak ty: Sposób mówienia, intonacja i głos to bardzo ważna cecha świadcząca o atrakcyjności. Było wiele badań z tym związanych wystarczy wygooglować. - dla wielu kobiet jest on często ważniejszy niż wygląd.
Głos i charyzma z tym podobno trzeba się urodzić, a książki nic nie dają.
Autorze sam mam wadę wymowy, więc zgodzę się z tym, że wiele kobiet często nie traktuje takich jak ja czy ty poważnie.
  • Odpowiedz
Loser z wykopu: @AnonimoweMirkoWyznania: Miras wiesz ile hektolitrów nasienia wytrysnęło od podniecania się takimi dziewczynami ? Pewnie ponad 100 tys takich jak ty marzy o takiej dziewczynie. Wyzwanie jest praktycznie niemożliwe byś był z taką. No chyba, że w mokrym śnie...
Też marzyłem o fajnej lasce z 10 lat temu, ale nie ma szans. Nawet nie umiem sobą zainteresować przeciętnej zwykłej dziewczyny jakich pełno na ulicach. Wygląd nie jest ważny,
  • Odpowiedz
...: Gdyby nie było internetu byś miał szansę na taką dziewczynę - mówię serio.
Ludzie zdziczeli przez te social media i ideały piękna.
Ważne, że starasz się dbać o siebie poza tym za 20 lat ona będzie miała tak zniszczone włosy, że wyłysieje przed 50- tką

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
DiabelskiNarrator: A korzystając z okazji...

W jaki sposób zarabia ta Dayane Crunk oraz inne instagramowe modelki? Przecież wynajęcie fotografa, ciuchy do cosplay, szkła kontaktowe, tusze to rzęs, cienie do powiek, farby do włosów, szminki, to wszystko kosztuje. Kto za to płaci? Banda spermiarzy, którzy wpłacają jej kasę przez patronite, albo kupują jej używaną bieliznę? Może mi ktoś to w prosty sposób wyjaśnić?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
AnonimoweMirkoWyznania - DiabelskiNarrator: A korzystając z okazji...

W jaki sposó...

źródło: comment_1592397285YtRtTM9CoAm0ZjEfrd0kJT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Swoją drogą jak można zakochać się w kimś kogo nawet nie znasz? Zauroczyć się, podoba ci się to ok rozumiem. Ale przecież może ma takie cechy charakteru, które Ciebie by w niej denerwowało? Nie wiesz nawet jaka jest, co rzeczywiście lubi, co robi jak jest zdenerwowana itp.

W jaki sposób zarabia ta Dayane Crunk oraz inne instagramowe modelki? Przecież wynajęcie fotografa, ciuchy do cosplay, szkła kontaktowe, tusze to rzęs, cienie
  • Odpowiedz