Wpis z mikrobloga

@jarzynka: ja mieszkam w takim Rotherham i mam jakieś 1500-1900 miesięcznie. Na wynajem 250 ubezpieczenie dodatkowe 35 abonament na telefon 50 netflix 12. Ubezpieczenie samochodu 85 i paliwo 40 i jedzenie z 180 miesięcznie czyli około 652 funty miesięcznie. Przy założeniu ze zarabiam 1500 to dalej zostaje mi 848 funtów na inwestycje, zabawę wycieczki także żyje jak pączek w maśle
@jarzynka Myślę że Ci którzy jadą na stałe mają wyzsze zarobki niz najniższa
A ja tam sobie jezdze na pare miesięcy to po #!$%@? mi dwupokojowe mieszkanie xd kawalerka na 5 osób zapas pasztetu i idzie odłożyć całkiem sporo
@jarzynka: Ci, którzy jadą i potem wracają z mitycznymi oszczędnościami, najczęściej żyją na emigracji jak szczury, w zapluskwionych norach po pięciu w pokoju i żrą najtańszą fasolkę z puszki, która wygląda jak gówno, a smakuje jeszcze gorzej. Jak ktoś próbuje żyć na poziomie, to odkłada grosze albo nic. No chyba, że pojechał z konkretnym zawodem do konkretnej pracy, a nie w ciemno robić za minimalną.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jarzynka: minimalna - nie mieszkasz w Londynie i jest zajebiście.
Jedziesz do Londynu - nie za minimalną tylko np. conajmniej £60k / rok albo kontrakcik £500 / dzień i też jest spoczi.
Punkt dodatkowy, normikowi trudniej oszczędzić ale nadal na ciuchy, jedzenie w sklepie, auto, rower, elektronikę i inny sprzęt będzie go stać o wiele lepsze/więcej niż w PL.
Jeśli się jest piwniczanem i nie #!$%@? non stop po eventach, koncertach,
@franek13: stejk 300g-3 mięso z indyka 1000g-6 płatki owsiane 500g 1,5 orzechy rożnego rodzaju 5 jakieś trzy losowe zupy z worka 6 mleko sojowe 2 papryka cebula 3 jakieś owoce 6 jogurty naturalne x6 4 chleba 3 pasty na kanapkę 4 razem 43 i to mi wystarcza staram się nie marnować jedzenia i oczywiście jadam inne rzeczy tu akurat wyszło 43 na tydzień No ale to tak ceny z pamięci plus