Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 56
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (porzeczkowy), 07:02:00, Środa, 17 czerwca 2020. Imieniny: Laury, Marcjana, Alberta. Słońce wstało dziś o 04:11. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 17 godzin i 12 minut, w zenicie znajdzie się o 12:47 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:24. Ciemna noc zapadnie o 00:19, ale gwiazd można wypatrywać od 22:19.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (porzeczk...
  • 41
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD
Dzień dobry! Wszystkiego najlepszego z okazji środy!
Pyszności samych i trunków wykwintnych!
Miłego dzionka jak zawsze i uśmiechu!
Dzisiaj nietypowo. Akurat jechałem ulicami Hamburga i na światłach stojąc usłyszałem to w radio, a po prawej stronie sklep z ubraniami Dress in Darkness ¯_(ツ)_/¯
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
Cześć wszystkim ʕʔ

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD

Ciąg dalszy pakowania rzeczy w robocie. No i wychodzi wada pakowania na raty, na już, bo już się ktoś po coś ubiega, żeby dostał jak najszybciej, bo trzeba się pozbyć XD Bo musiałam odpakować, dopakować JEDNĄ RZECZ i zapakować ponownie paczkę, bo
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: i reszta ()

Kochani daje wam czas do 13 na głosowanie we wczorajszym wpisie na chlańsko, gdyż zaspałem a zaraz zaczyna mi się egzamin XD

Trzymajcie się i uważajcie na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@TullamoreD: ale fajna myjnia, powiedz jeszcze ze w środku kamyczki do szlifowania ostrych krawędzi. Aż się przypomina moja praca na produkcji w Krakowie. Pies Srał tamtego prezesa, bo buc okrutny. Ale maszyny super. I ludzie też.
Kurde, czemu dziś musi padać, akurat jak my kopiemy w glinie? Tzn mnie to tam najmniej boli, bo ja w kabinie zamkniętej jestem, ale i tak, smuteczek patrzeć na innych, jak mokną. Póki co nie
Dzień dobry, dostałem wczoraj telefon z urzędu miasta, mam się dziś pojawić na szkoleniu do OKW. Zgłaszałem się w lutym jeszcze na majowy termin, a że przesunięte to też o tym zapomniałem. Ciekawi mnie jakie środki bezpieczeństwa przygotuje gmina.
Miłego dnia i pysznej kawy, herbaty lub Yerby.

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D