Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 56
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (porzeczkowy), 07:02:00, Środa, 17 czerwca 2020. Imieniny: Laury, Marcjana, Alberta. Słońce wstało dziś o 04:11. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 17 godzin i 12 minut, w zenicie znajdzie się o 12:47 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:24. Ciemna noc zapadnie o 00:19, ale gwiazd można wypatrywać od 22:19.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (porzeczk...
  • 41
  • Odpowiedz
@shitty_support: @algus: @Dddkop: @Pjotsze: @TomTailor100: @omi-omi: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @smutny_kojot: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @Wieszakinho: @Dziesion: @bolorollo: @micke: @petla_sprzezenia: @Sikorka2017: @Dioddy: @unizony_czlonek: @rubert6: @mobutu2: @martica: @DobreTipyWujkaTrenera: @TullamoreD: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @demoniczna_purchawka: @AgresywnyKardiolog: @ekimek: @Deska_o0: @MilionoweMultikonto:

Podrzucam dziś jeden z utworów stanowiących ścieżkę dźwiękową polskiej wersji programu "Wyprawa Robinson" (2004). Mieliśmy swoją muzykę rodem z Piratów z Karaibów zanim jeszcze to było modne ( ͡ ͜ʖ ͡)

@wynalazek_one: oo piosenka fajna, ale pamiętam w liceum jak cisnęliśmy z niej za sprawą takiego jednego typa, który na zmianę chodził odziany w koszulki z Che Guevara lub Mannowar i otaczał się naszywkami w komunistyczne symbole. Zwykł ten
slabehaslo - @shittysupport: @algus: @Dddkop: @Pjotsze: @TomTailor100: @omi-omi: @wyi...
  • Odpowiedz
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Pjotsze @Dziesion: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop:

Cześć!
Dzisiaj trzecia rocznica ślubu z najlepszym mężem na świecie! W tym roku mija również 10 lat odkąd skradł moje serce rozmową do rana o fantastyce na pewnym weselu :) Tort bezowy z malinami już gotowy,
  • Odpowiedz
Czeeść, dzisiaj zarwałam nockę na czytanie książki o tragedii na przełęczy Diatłowa ale wstałam rano bo mam obowiązki i to się nazywa odpowiedzialność ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ekspresowo to chlańsko. Wczoraj sobie nawet zakupiłam colę do mojej whisky ale ktoś mi wypił. Colę oczywiście, bo najważniejsza butelka w całym domu jest pilnie strzeżona.
Udanego dnia wszystkim :)

@smutny_kojot: @keisezrG: @micke @algus @
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@shitty_support: tutaj mnie zdziwiła przede wszystkim belka - takiej grubej jeszcze nie widziałem w żadnym wagonie. A nośność dalej jedynie 20 000 kg. Wożą tym kamień, bo tu atlasy ładują z takiej gargantuicznej wręcz hałdy - dobre 100 metrów długości, wysokości na 6 i szerokości z 10.
Tym razem na picie się przygotuję.
  • Odpowiedz
@buczubuczu wygląda mi na produkcję Polską ( ͡° ͜ʖ ͡°) wagon typowy do przewozu kruszywa, bo ma z tego co tutaj widzę spust na tory... Albo to coś innego( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Dziesion: muszę spisać oznaczenie. Póki co wyszło tak, że przyszedł nadzór, nie spodobał im się poprzedni bieg drenażu i dawaj bliżej 70 cm do istniejącego toru, bo źle wpisali w Excel a nie możesz tak zostawić. No i jest rycie na maksymalnie złożonym do boku ramieniu, jedna gąsienica wychodzi właściwie w poprzednim wykopie, więc trzeba sypac za siebie, co tylko wydłuża czas. No i mam zrobić tak, żeby był na
  • Odpowiedz
@algus szukaj a będzie Ci dane( ͡º ͜ʖ͡º) ale magazynker to najniższy szczebel w logistyce;) ja w obecnej firmie zaczynałem od transportu (operator przesuwni, operator suwinicy) a obecnie praca biurowa jako technolog( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz