Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wnioskuję o usunięcie tagu #przegryw jest on toksyczny i dodatkowo zaniża wśród ludzi poczucie własnej wartości, przez co się załamują i ostatecznie może się to dla nich skończyć tragicznie. Dodatkowo tag ten nawołuje do nienawiści. Problemem nie jest oczywiście prawiczek co ma x lat problemem jest człowiek co indoktrynuje i namawia innych do nienawiści.
Proszę zatem by masowo zgłaszać ten tag administracji. Żart żartami, ale czasem pojawiają się tam treści niebezpieczne.

Namawiam was:
#niebieskiepaski #rozowepaski #psychologia #wygryw #logikaniebieskichpasko #logikarozowychpaskow #milosc #zwiazki

To już przestało być śmieszne. Coraz więcej ludzi co faktycznie cierpi przez częste wchodzenie naten tag jeszcze bardziej się niszczy przez czytanie pseudonaukowych teorii chorych psychicznie ludzi.
Nie piszę tego jako normik piszę to jako jeden z tych nieśmiałych, nie mających nigdy dziewczyny chłopaków co obserwują.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee7a3052d35834c6b87f171
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[============================............] 69% (162zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 32
  • Odpowiedz
niektórzy ludzie stamtąd są toksyczni, część po prostu skrzywdzona


@xhotinhe: Wszystko się zgadza, ale Ci toksyczni są najgłośniejsi, a skutki ich działań są takie, a nie inne.
  • Odpowiedz
Magik: On to pisze dla waszego dobra Mirki, czytając i przesiadując na tym tagu jest mi coraz gorzej, jestem coraz bardziej przygnębiony. Co gorsze czytanie tagu uzależnia, bardzo uzależnia. Można zablokować stronę, ale wszystkie bloki można wyłączyć lub odpalić na innej przeglądarce. To błędne koło autodestrukcji. Dobrze to wiecie z resztą. Za bardzo odpłyneliście ze swoimi przemyśleniami, a fanatycy od was przesadzają i was ośmieszają na każdym kroku. Chyba nie chcecie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zczarnolistuj, dobrze, że masz jeszcze trochę instynktu samozachowawczego.

mi moje przywiązanie do wolności słowa nie pozwala na lobbowanie za usunięciem tagu (podlejszym powodem jest fakt, że to kopalnia beki), ale fakt, dla niektórych może to być toksyczne, bo to zwykłe sekciarstwo. No ale czy ktoś kiedyś znalazł receptę na sekciarstwo? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
no jakie? no jakie?

Zrzucanie winy na innych. przekonywanie, że nic od ciebie nie zależy, że nieważne co zrobisz i tak nic z tego nie będzie, więc lepiej stać w miejscu i się starzeć niż próbować cokolwiek zrobić.

ktos siedzi z pistoletem przy twojej głowie i każe ci scrollować tag?

Ktoś siedzi z pistoletem i zabrania mi to komentować?

ktoś każe ci na nim pisać?

Ktoś zabrania mi wyrażać swoje zdanie o
  • Odpowiedz