Wpis z mikrobloga

juz od dawna miała być płatna, ale nie mogą bramek postawić póki nie zrobią MOPów. A MOPów nikt nie chce tam obsługiwać, bo jest mały utarg na stacjach - tiry wolą dociągnąć na Ukrainę po paliwo :P


@Vissy: Nieprawda. Bramek nie stawiają bo już w Polsce od nich odeszliśmy i nowych nigdzie nie będzie.
#!$%@? no najlepszą drogę jaka mamy w Polsce to na Ukraine.

Kraków-Rzeszów, bez bramek, fajnie wykonana xD


@gorocky: Kraków-Jarosław raczej. Wczoraj tam jechałem, jeżdżę regularnie, cudownie się tam jeździ () Puściutka droga, bagiet brak, widoczki, prawy pas jedzie 160. Dojechałem do Bochni i korek, korytarz, bagiety, straż, Targowisko znowu, korek, korytarz, bagiety, straż, bo tam #!$%@? niedojdy jeżdżą czy co, nie wiem.
@arbofi:
Właśnie jeszcze nie miałem okazji jechać tą drogą, korzystałem z "drogi" Łódź-Częstochowa gdy jechałem do Warszawy. Tragedia xD Jak to skończą to będzie legancko
@Firenz często jeżdżę niedzielnymi popołudniami na trasie Brzesko -> Kraków przez A4 i wczoraj omijałem korek przez DK94. Miałeś pecha bo wypadki rzadko się tu zdarzają xd W tym roku to był dopiero drugi raz
@dbcoop: unikam jak ognia wolę już zawrócić i przez pomorze jechać w góry niż tym pseudo autokatastrofalnym odcinkiem. nienawidzę jej, jest niebezpieczna. z kolei lubię a2 ale najdroższa podobno w ue. właściwie to s3 jak autostrada i za darmo, elegancka ekspresówka.
@zortabla_rt: tylko w DE wszystkie autostrady dla aut o DMC do 3,5t sa darmowe. Tutaj za taki szajs musisz placic. Najwiekszym zartem jest autostrada A2 na odcinku "kulczykowskim" - gdy mamy do czynienia ze zwezkami i innymi utrudnieniami, spolka nawet nie mysli o zniesieniu/zmniejszeniu oplat w tym czasie.