Wpis z mikrobloga

@Poziomkowa: jeżeli chodzi o dietę to całkowicie odstawiłem słodycze i śmieciowe jedzenie typu chipsy. Piję jedynie wodę, żadnej coli i soków. Co do aktywności to póki co spacery i ruch na świeżym powietrzu (praca w ogrodzie itp). Jestem na etapie szukania jakiejś siłowni w okolicy, pewnie w tym tygodniu podejmę decyzję. Wtedy będę wrzucał raz na tydzień dodatkowe podsumowania aktywności.

Ogólnie mega dużo warzyw teraz jem. Wczoraj na obia zrobiłem krem
@LipaStraszna ja lecialem ze 114kg przy 173cm wzrostu. Zacząłem na nowy rok zeszłego roku i zatrzymałem się na ok 94 po 4-5 miesiacach bo trochę głupio się za to wziąłem i mój organizm trochę ucierpiał. Ale za to nie ćwiczyłem wcale. Teraz jest 95.5 i planuje w wakacje zabrać się dalej za siebie do 85
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LipaStraszna: dude. Nie za dużo na raz. Odstaw słodycze i słodkie napoje. Pij do ile soki, kawę herbatę. Słodz erytrolem np. W posiłkach wyeliminuje parę rzeczy typu biały chleb, makarony. Więcej kasz i strączków. Do spacerów dołącz kilka przysiadów, weź ze sobą skakankę. Możesz się trochę porozciagac trochę. Na spokojnie. Jak za dużo sobie narzucić to szybko się zniechęcisz. Jak masz gdzie, to pojeździe rowerem takim miejskim