Wpis z mikrobloga

@kinlej: Nim zdecydujecie się na adopcję trzeba wypróbować wszystkie inne możliwości z in vitro włącznie. Niektóre miasta w Polsce dopłacają tak że nie jest to aż tak drogie. No i trzeba wytrwałości.

Pozdrawiam cieplutko.( ͡º ͜ʖ͡º)
@trapped: popieram w pełni, niech sobie będą homoseksualiści i inni tego typu osobnicy ale od dzieci z dala. przecież dziecko dwóch osób takiej samej płci nie miałoby życia w szkole czy na podwórku. od małego ksywa gej/lesba i przeróżne aluzje typu „widziałem twoich rodziców, fajni panowie” XD mam nadzieję, że nie dojdzie do możliwości adopcji dzieci przez pary homo.
@mistborngot: poza tym w "adopcji dzieci" i tak chodzi najczęściej o sytuacje gdzie dziecko JUŻ TERAZ mieszka z parą homoseksualną, jest to normalna rodzina, ale oficjalnie jedna z tych osób jest dla dziecka obca. I w razie śmierci czy choroby dziecko idzie do bidula
@Nale przyznam że obrazek z dupy ale sam jestem przeciw adopcji dzieci przez pary jednopłciowe z tego względu że w takiej rodzinie nie będzie mieć odpowiednich wzorców, matki i ojca co będzie rzutować w późniejszym życiu, problemy psychiczne bądź inne odchyły od normalnego postrzegania.