Wpis z mikrobloga

Mirki prośba jest gorąca! Ponawiam post zw na sredni odzew przedtem. Jestem założycielem i 1/5tą projektu muzycznego i właśnie pracujemy nad długim kawałkiem będącym połączeniem #progmetal i #swans .

Kawałek konkretnie zatytułowany będzie "Nigdy nie będę od Was lepszy", będzie trwał jakieś 12-15 minut i jest tam taka rozwijająca się, hipnotyczna sekcja w której chcieliśmy umieścić autentyczne wspomnienia, zwierzenia, monologi ludzi którzy mówią o swoich relacjach z rodzicami, o krzywdach których od nich doznali i o rzeczach które mają im za złe.

I tu pytanie do Was. Szukam Mirków którzy chcieliby nagrać takie zwierzenia i podzielić się nimi do wykorzystania anonimowo. Nie działo by się to odpłatnie ale wszyscy "uczestnicy" otrzymaliby fizyczną kopię albumu kiedy zostanie on naszymi siłami wydany. Ja sam tego dopilnuję. Może to być w formie monologu, udawanego dialogu, wspomnienia, jakiejkolwiek długości. Zapewniam, że wszystko zostanie w całości odsłuchane. Może być nagrane telefonem, dyktafonem, mikrofonem, byle jakość była dobra i wszystko było słyszalne. Dajcie znać w wiadomości prywatnej. Możecie wysłać linka do pliku na GoogleDrive, a jeśli jakaś inna opcja was interesuje to dajcie znać.

Dla dodania Wam kurażu, coś takiego zostało kiedys zrobione przez Pain Of Salvation. Goście stworzyli "telefon do Boga" gdzie ludzie dzwonili i mówili o tym co ich boli. Później zostało to umieszczone w kawałku Vocari Dei na albumie BE.

Niestety, nie mogę w tym momencie zdradzać za dużo odnośnie projektu ale jesteśmy pięcioma ludkami uwielbiającymi ciężką dziwną muzę i mieszamy nasze inspiracje by stworzyć coś ciekawego. Kawałek ten jest moim pomysłem, skomponowałem do w 90% sam. Koncept też wyszedł z mojej głowy, głównie dlatego, że sam jestem dzieckiem z rozbitej rodziny który teraz musi się borykać z osobowościowymi brakami spowodowanymi zaniedbaniami moich rodziców. Sam tytuł pochodzi od mojego ciągłego poczucia beznadziei spowodowanego porównywaniem mnie z moimi rówieśnikami przez moich rodziców.

Jeśli ktoś chciałby mieć w tym swój udział będzie mi bardzo miło i będę niezmiernie wdzięczny, jako że taki materiał byłby autentyczny i z tego powodu bezcenny.

Dziękuję! Pozdrawiam!

#muzyka #depresja #chorobypsychiczne #psychologia #psychiatria #polska #przegryw (sory za ten tag, niestety każdy z "nas" jest po troszę przegrywem) #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #anonimowemirkowyznania #zwiazki #zdrowie #sztuka #metal #gorzkiezale #rock #rockprogresywny #ciekawostki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow