Wpis z mikrobloga

Piszę ten wpis w celu przypomnienia, że lgbt to też Polacy.

Wk\*\*wia mnie, że od dłuższego czasu jestem przedstawiany jako wróg narodu. Wk**\wia mnie, że partie polityczne budują sobie poparcie na szczuciu na mnie i zasłaniają się wyimaginowaną ideologią. Na prawdę zazdroszczę ludziom, którzy szczerze potrafią kochać ten kraj i dbać o jego dobro. Ja nie potrafię. Chociaż tutaj się urodziłem i wychowałem to czuję coraz mniejszy związek z tym społeczeństwem.
Mam płacić podatki, budować wspólne dobro, a w zamian co dostanę? Wpi\*\*\*dol o patusów i plaskacza od „prezydenta wszystkich Polaków”?
Jak dobrze, że mam dobre perspektywy, jeśli nie tutaj to gdzieś indziej, bo wizja życia w państwie na które pracuję i które otwarcie mną gardzi jest czymś co może wprowadzić w depresję.
Chciałbym kiedyś pokochać Polskę i móc być sobą, ale coraz bardziej przekonuję się, że to niemożliwe.

Niemożliwe, bo czyjaś miłość jest lepsza niż moja.

#neuropa #homoseksualizm #lgbt #teczowepaski #polska
źródło: comment_1591896374WvoenUg7mawdKy8QvSh7zL.jpg
  • 65
@CzajnikZniszczenia: Tak na prawdę najgorsze jest nie to, że rząd nienawidzi LGBT. Jestem przekonany, że ci którzy pociągają za sznurki mają w dupie ruch LGBT. Najgorsze jest to, że ta oraz inne kwestie światopoglądowe używane są przede wszystkim do dzielenia społeczeństwa i budowania atmosfery zagrożenia przed "wrogiem ojczyzny".

LGBT jest jednym z wielu narzędzi, których używa się do umacniania podziału na "my" (dobrzy) i "oni" (źli). Do tego samego worka wrzucamy
@alxnr:
Dziękuję ()
Mimo tego całego szczucia, serce rośnie jak widzę, że coraz więcej osób jest nam przychylne.
Myślę nad wyjazdem, ale najpierw muszę zamknąć parę spraw jak na przykład studia.

Póki muszę tutaj siedzieć to będę się starał zmienić aktualną sytuację.
Nie uważam, że może być gorzej. I tak żadnych praw nie mamy, a karać za orientacje nie będą, to nie te czasy.
@CzajnikZniszczenia:

.

Mam płacić podatki, budować wspólne dobro, a w zamian co dostanę? Wpi***dol o patusów i plaskacza od „prezydenta wszystkich Polaków”?
Jak dobrze, że mam dobre perspektywy, jeśli nie tutaj to gdzieś indziej, bo wizja życia w państwie na które pracuję i które otwarcie mną gardzi jest czymś co może wprowadzić w depresję.

@CzajnikZniszczenia: no, czyli macie dokładnie takie samo równe traktowanie xD
A myślisz, ze hetero dostają jakieś
@CzajnikZniszczenia To smutne, że Naród jak i Państwo, który w historii zapisał się jako ten, który walczył z opresją (w jej ogólnym znaczeniu) stoi tym razem po stronie tych, którzy chcą unicestwić jakąś grupę z powodu ideologii. Naród który przetrwał zabory. Naród który chwali się jak to krył Żydow w swoich domach w czasie nazistowskiej okupacji. Naród który jest znany na Haiti za to, że przyłączył się do lokalnej ludności, aby walczyć
@CzajnikZniszczenia: LGBT to społeczność zrzeszająca nie tylko gejów. Są w niej też heterycy, którzy popierają postulaty tejże "organizacji".
Tak więc możesz być gejem i nie być w LGBT.
Jeśli w niej jesteś to nie dziw się, że to stowarzyszenie, wolny ruch(nazwij to jak chcesz) odbierane jest w taki a nie inny sposób.
Sami na to zapracowaliście wszelkimi prowokacjami względem kościoła (i nie tylko) z którym jednak większość polaków się identyfikuje.
Opluwacie
źródło: comment_15919381636WDuer3Z0yKmmmo6vrpPxP.jpg
@kanapka_z_keczapem: o jej jeden żart z korony matki boskiej i już można szczuc na wszystkich. Was katolików to się jednak powinno traktować tak jak wy to robicie, czyli stosować odpowiedzialność zbiorową. Dlatego warto wszystkich waszych biskupow wsadzić do #!$%@? a każdego z was przebadać na głowę bo kto normalny tkwi w organizacji zrzeszającej pedofilow
Na każdej mszy jest szczucie na "bliźnich"


@jaunas: Oficjalna nauka kościoła mówi by szanować wszystkie osoby, również te innej orientacji seksualnej.
To co wy robicie to znajdowanie przykładów głupich wypowiedzi pojedynczych, księży. które jak jeszcze raz podkreślę, są sprzeczne z naukami kościoła.

Natomiast obrażanie kościoła i bezczeszczenie symboli, które dla wielu Polaków są ważne to wasz chleb powszedni. Ponadto wszedłem kiedyś na różne strony LGBT i łatwo dostrzec że to
to wasz chleb powszedni


@kanapka_z_keczapem: Nasz? W sensie też mój? Podaj przykład "bezczeszczenia" przeze mnie tych świętości.

nie możesz napisać że to tylko wyodrębnione przypadki


@kanapka_z_keczapem: Tak, wiem. Tylko ty możesz tak pisać. Ja nie mogę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zarzucę na koniec tylko jednym nazwiskiem: Jędraszewski. Taki nic nie znaczący ksiądz, chyba jakiś wikary. Pełny miłości.
Opluwacie patriotów, wierzących polaków i dziwicie się że ludzie was nie lubią.


@kanapka_z_keczapem: Jeszcze odniosę się do tego. Nie opluwam patriotów - sam nim jestem. Nie opluwam wierzących ludzi - mam w rodzinie ich dużo, oraz wśród przyjaciół.

O kim zatem piszesz?
@jaunas:
1.Wasz w sensie stowarzyszenia LGBT
2.#!$%@?ąc od pojedynczych przykładów. Oficjalne stanowisko kościoła jest takie by szanować każdego człowieka, bez względu na jego orientacje sensualną i każdy katolik powinien się do tego stosować i olbrzymia większość się do tego stosuje.
Wchodząc na strony LGBT po marszach widziałem w olbrzymiej większości aprobatę gdy święte symbole katolików były bezczeszczone.

I znowu do meritum.
Opluwacie patriotów, wierzących polaków i dziwicie się że ludzie was
Wasz w sensie stowarzyszenia LGBT


@kanapka_z_keczapem: Ja nie jestem stowarzyszeniem.

Oficjalne stanowisko kościoła jest takie


@kanapka_z_keczapem: Czy wspomniany przeze mnie Jędraszewski głosi oficjalne stanowisko? A może jest heretykiem?

widziałem w olbrzymiej większości aprobatę


@kanapka_z_keczapem: A ja nie widziałem

święte symbole katolików były bezczeszczone


@kanapka_z_keczapem: Odprawianie mszy przez inny kościół niż KK to jeszcze nie bezczeszczenie. Podobnie montowanie waginy na kiju to nie bezczeszczenie Maryi.

Opluwacie patriotów, wierzących polaków
1. Jeśli nie jesteś w LGBT nie powinieneś czuć się wykluczony. Post autora wpisu dotyczy osób należących do LGBT.
2. Tak. Jędraszewski głosi stanowisko sprzeczne z oficjalnymi naukami kościoła
3. Nie widziałeś? Bo nie zaglądałeś, albo kłamiesz.
4. "Odprawianie mszy przez inny kościół niż KK to jeszcze nie bezczeszczenie. Podobnie montowanie waginy na kiju to nie bezczeszczenie Maryi."
Chłopie, nie ośmieszaj się.

Widzę, że logiczne argumenty się skończyły i wchodzi przeinaczanie rzeczywistości
@kanapka_z_keczapem: Piszesz do mnie, ale nie chcesz żebym przeczytał :D

1. Jestem LGBT. Ale nie jestem stowarzyszeniem.
2. Jedna z głów Kościoła jest heterykiem, ale to LGBT profanuje Kościół?
3. Po prostu obaliłem twój argument anegdotyczny. To że ty mówisz, że coś widziałeś, nie znaczy że tak było.
4. To się dowiedz co to była za msza zamiast powielać propagandę PiSu.

Widzę, że logiczne argumenty się skończyły


@kanapka_z_keczapem: Odbiegłem gdzieś
@jaunas: Przestałem traktować cię poważne kiedy napisałeś, że "Odprawianie mszy przez inny kościół niż KK to jeszcze nie bezczeszczenie. Podobnie montowanie waginy na kiju to nie bezczeszczenie Maryi." i gdy próbowałeś zaprzeczać temu, że na stronach LGBT nie ciśnie się beki gdy obrażani są katolicy, kiedy sam nie raz to widziałem. Tak więc jeśli mamy posługiwać się kłamstwami i przeinaczaniem rzeczywistości dyskusja najzwyczajniej w świecie nie ma sensu.
Bye bye
@kanapka_z_keczapem:

Faktem jest, że msza była odprawiana przez Szymona Niemca, biskupa Zjednoczonego Ekumenicznego Kościoła Katolickiego.

Faktem jest, że procesje, kult Matki, macierzyństwa i płodności to nie jest wymysł chrześcijaństwa. Katolicy mają takie samo prawo się oburzać o tę waginę jak i rodzimowiercy. Bo tyle samo ma to ze sobą wspólnego.

próbowałeś zaprzeczać temu, że na stronach LGBT nie ciśnie się beki gdy obrażani są katolicy, kiedy sam nie raz to
@kanapka_z_keczapem: Tyle, że etyka Kościoła Katolickiego jest #!$%@? i nadaje się na śmietnik. Nie ma znaczenia, czy na sztandarach mają:

Oficjalna nauka kościoła mówi by szanować wszystkie osoby, również te innej orientacji seksualnej,

jeśli szczegółowa nauka nakazuje tym osobom walkę ze swoją naturą przez całe życie. Dla psychiki człowieka jest to destrukcyjne, więc KK może się spakować i ustąpić miejsca bardziej humanistycznym ideologiom.
@bowlman: Ale co to za różnica jakie oni mają zasady w swojej organizacji, skoro nie należycie do niej a te zasady was nie dotyczą? Kościół też mówi, żeby nie uprawiać sexu pozamałżeńskiego. Ja go uprawiam, nie należę do kościoła, więc mam w dupie co gadają.
Ale nie chodzę i nie obrażam przez to wszystkich katolików, robiąc cipkomaryjki itd.
@CzajnikZniszczenia Mimo tego całego szczucia, serce rośnie jak widzę, że coraz więcej osób jest nam przychylne. Dla mnie to bardzo przykre, że w XXI wieku osoba o innej orientacji musi pisać takie rzeczy. To przecież powinna być norma xD

Jestem nauczycielem. W tym roku szkolnym podczas organizacji dni tolerancji został poruszony temat orientacji i tego, ze wszyscy jesteśmy równi. Teraz, pracując państwowo nie będę mogła tego robić, bo kwiii, lewacka promocja
@kanapka_z_keczapem: no tyle, że KK ma ogromny wpływ na społeczeństwo i forsuje swoje krzywdzące poglądy na temat seksualności do prawa stanowionego. Btw skoro katolicy nie należą do organizacji LGBT, to co ich obchodzą homomsze? ;)