Wpis z mikrobloga

Piszę ten wpis w celu przypomnienia, że lgbt to też Polacy.

Wk\*\*wia mnie, że od dłuższego czasu jestem przedstawiany jako wróg narodu. Wk**\wia mnie, że partie polityczne budują sobie poparcie na szczuciu na mnie i zasłaniają się wyimaginowaną ideologią. Na prawdę zazdroszczę ludziom, którzy szczerze potrafią kochać ten kraj i dbać o jego dobro. Ja nie potrafię. Chociaż tutaj się urodziłem i wychowałem to czuję coraz mniejszy związek z tym społeczeństwem.
Mam płacić podatki, budować wspólne dobro, a w zamian co dostanę? Wpi\*\*\*dol o patusów i plaskacza od „prezydenta wszystkich Polaków”?
Jak dobrze, że mam dobre perspektywy, jeśli nie tutaj to gdzieś indziej, bo wizja życia w państwie na które pracuję i które otwarcie mną gardzi jest czymś co może wprowadzić w depresję.
Chciałbym kiedyś pokochać Polskę i móc być sobą, ale coraz bardziej przekonuję się, że to niemożliwe.

Niemożliwe, bo czyjaś miłość jest lepsza niż moja.

#neuropa #homoseksualizm #lgbt #teczowepaski #polska
źródło: comment_1591896374WvoenUg7mawdKy8QvSh7zL.jpg
  • 65
@bowlman: Większość polaków uprawia sex pozamałżeński, więc nie można nazwać tego przykładu jako anegdotyczny. Większość z nich ma w dupie że kk tego zabrania, jednak z jakichś niewiadomych przyczyn geje są bardzo wrażliwi na to, że kk zabrania sexu osobom tej samej płci.
@kanapka_z_keczapem: Porównywanie seksu przedmałżeńskiego do homoseksualizmu ma niewielki sens, bo tylko ten drugi jest systematycznie piętnowany przez KK w kolejnych listach, odezwach i kazaniach.

Aha, no i zanim wyjedziesz z "to tylko księża, oficjalne stanowisko jest..." to pamiętaj, że KK ma ściśle hierarchiczną strukturę, a "góra" jakoś nie koryguje tego nienawistnego działania "dołu".
@kanapka_z_keczapem: no i dodatkowo z seksu przedmałżeńskiego można przejść do seksu małżeńskiego, jest więc perspektywa, nawet dla "letnich katolików", żeby wszystko było cacy. Osoby homoseksualne takiej możliwości nie mają.
@bowlman:

Porównywanie seksu przedmałżeńskiego do homoseksualizmu ma niewielki sens, bo tylko ten drugi jest systematycznie piętnowany przez KK w kolejnych listach, odezwach i kazaniach.


Skąd ta wiedza?
I co za różnica jaki grzech jest częściej piętnowany? Nawet jeśli byłyby codzienne godzinne procesje pod znakiem piętnowania sexu pozamałżeńskiego MIAŁBYM TO W DUPIE.
Przecież tych listów nie słyszą osoby, które do kościoła nie należą.
Są one kierowane do członków kościoła katolickiego a nie
@kanapka_z_keczapem: stąd, że interesuję się życiem Kościoła.

Różnica jest taka, co próbuję wytłumaczyć, że odbiór społeczny jest inny. KK nadał afirmacji homoseksualizmu formę ideologii (słyszałeś kiedyś o ideologii seksu przedmałżeńskiego?). No i fajnie, że masz to w dupie, ale gdyby społeczno-religijna maszyna niechęci zwróciła się przeciwko Tobie i zaczęłoby to bezpośrednio zagrażać Twoim prawom poprzez manipulację społeczeństwem, to pewnie byś się przejął.
@bowlman: Ok, teraz rozumiem!
Jednak metody do uzmysłowienia tego społeczeństwu które wybieracie są skrajnie złe.
Nie spodziewam się, że po marszu środowisk LGBT gdzie obrażana jest większość społeczeństwa, nagle wszyscy pomyślą "ok przekonali mnie" musimy do nich dołączyć.

Ponadto jeśli wybieracie walkę z większościową społeczeństwa nie oczekujcie, że będziecie lubiani jak oczekuje od społeczeństwa autor tego wpisu. Nie można zjeść ciastko i mieć ciastko.
Ja na przykład nienawidzę LGBT przez metody
@kanapka_z_keczapem: nie da się pogodzić KK w obecnej formie z nowoczesnymi ideologiami. KK nigdy nie był antropocentryczny, więc jeśli chcemy skupić się na człowieku, to musi upaść.

Narodowcy, nasi rodzimi, są z kolei zakochani w tradycyjnym modelu społecznym. On również nie jest zgodny z moim światopoglądem, mam więc nadzieję, że prędko się rozsypie.

Co do metod - myślę, że umyka ci sedno sprawy. Przez agresywne działania prowokuje się agresywną odpowiedź. Wojna
@kanapka_z_keczapem: Trochę się zagolopowałeś. ;) Celem nie jest zniszczenie obecnych rodzin, tylko obalenie monopolu tradycyjnego modelu społecznego. Rodzina m+k ma być tak samo chroniona i poważana, jak rodzina k+k lub m+m.
@bowlman: Lewicowa ideologia promuje wyzwolenie seKSualne ;p .
Badanie mówią, że im więcej partnerów seksualnych tym większe prawdopodobieństwo na rozwód.
Badania wskazują coś odwrotnego odnośnie osób wierzących uczęszczających do kościoła.
Więc lewica dąży co zniszczenia konstruktu rodziny jako takiej. LGBT jest jednym z narzędzi jakie używają.
@kanapka_z_keczapem: lewicowa ideologia promuje edukację seksualną i świadome korzystanie z własnej seksualności. Jeżeli badania dotyczące zależności pomiędzy liczbą partnerów a trwałością związków są rzetelne, to również powinny wchodzić w zakres takiej edukacji. :)

A z tymi osobami w kościele i trwałością ich rodzin to wcale nie jest tak, że wynika to konkretnie z liczby partnerów, tylko z podejścia do sakramentu małżeństwa, presji środowiskowej i innych czynników. Ale to zupełnie inna para