Wpis z mikrobloga

Piszę ten wpis w celu przypomnienia, że lgbt to też Polacy.

Wk\*\*wia mnie, że od dłuższego czasu jestem przedstawiany jako wróg narodu. Wk**\wia mnie, że partie polityczne budują sobie poparcie na szczuciu na mnie i zasłaniają się wyimaginowaną ideologią. Na prawdę zazdroszczę ludziom, którzy szczerze potrafią kochać ten kraj i dbać o jego dobro. Ja nie potrafię. Chociaż tutaj się urodziłem i wychowałem to czuję coraz mniejszy związek z tym społeczeństwem.
Mam płacić podatki, budować wspólne dobro, a w zamian co dostanę? Wpi\*\*\*dol o patusów i plaskacza od „prezydenta wszystkich Polaków”?
Jak dobrze, że mam dobre perspektywy, jeśli nie tutaj to gdzieś indziej, bo wizja życia w państwie na które pracuję i które otwarcie mną gardzi jest czymś co może wprowadzić w depresję.
Chciałbym kiedyś pokochać Polskę i móc być sobą, ale coraz bardziej przekonuję się, że to niemożliwe.

Niemożliwe, bo czyjaś miłość jest lepsza niż moja.

#neuropa #homoseksualizm #lgbt #teczowepaski #polska
CzajnikZniszczenia - Piszę ten wpis w celu przypomnienia, że lgbt to też Polacy. 

...

źródło: comment_1591896374WvoenUg7mawdKy8QvSh7zL.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
Miras no wiadomo, oni nie lubią osób LGBT tylko ideologii Lesbijek, Gejów, osób Biseksualnych, osób Transseksualnych.


@Ptrg: dokładnie, a kiedy wy nie lubicie PiSu, to tak naprawdę nie lubicie prawa i sprawiedliwości, a osobami które nie lubią prawa i sprawiedliwości to chyba powinna się przyglądnąć co najmniej jakaś policja, nie?

  • Odpowiedz
@Bluszcz102:

Jedyną osobą, która wspomina o bolcowaniu jesteś ty.
Właśnie geje, którzy się nie kochają a tylko bolcują mają łatwiej, bo oni sobie mogą żyć w ukryciu.
Polska piętnuje osoby w związkach jednopłciowych, które się kochają i odmawia prawa do zalegalizowania związku.
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: Tak na prawdę najgorsze jest nie to, że rząd nienawidzi LGBT. Jestem przekonany, że ci którzy pociągają za sznurki mają w dupie ruch LGBT. Najgorsze jest to, że ta oraz inne kwestie światopoglądowe używane są przede wszystkim do dzielenia społeczeństwa i budowania atmosfery zagrożenia przed "wrogiem ojczyzny".

LGBT jest jednym z wielu narzędzi, których używa się do umacniania podziału na "my" (dobrzy) i "oni" (źli). Do tego samego worka
  • Odpowiedz
  • 10
@CzajnikZniszczenia bardzo wam współczuję, naprawdę. Macie te niby śmieszne obowiązki obywatelskiej, musicie szanować flagę, prezydenta, kogo tam jeszcze a oni wszyscy plują wam w twarz. Mireczku, pomysl nad wyjazdem stąd, bo będzie coraz gorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°) zdrówka i dużo cierpliwości życzę ()
  • Odpowiedz
@alxnr:
Dziękuję ()
Mimo tego całego szczucia, serce rośnie jak widzę, że coraz więcej osób jest nam przychylne.
Myślę nad wyjazdem, ale najpierw muszę zamknąć parę spraw jak na przykład studia.

Póki muszę tutaj siedzieć to będę się starał zmienić aktualną sytuację.
Nie uważam, że może być gorzej. I tak żadnych praw nie mamy, a karać za orientacje nie będą, to nie te
  • Odpowiedz
Kto Cię przedstawia jako wróg Narodu? Ktoś szczuje na Ciebie???


@chleb123: Twoja partia karmicielka.

jesteś chory i tyle, ale to nie rząd PiS odmawia Ci leczenia

@Bordomir: To prawda, że jestem chory. Ostatnio trochę mi się kaszle, ale mam nadzieje, że to nie koronawirus. Nikt mi nie odmawia leczenia kaszlu, nie wiem o czym bredzisz.
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia:

.

Mam płacić podatki, budować wspólne dobro, a w zamian co dostanę? Wpi***dol o patusów i plaskacza od „prezydenta wszystkich Polaków”?
Jak dobrze, że mam dobre perspektywy, jeśli nie tutaj to gdzieś indziej, bo wizja życia w państwie na które pracuję i które otwarcie mną gardzi jest czymś co może wprowadzić w
  • Odpowiedz