Wpis z mikrobloga

Wy jak tam dzisiaj wolne? Zjechałem wczoraj o 23:50 i dzisiaj odpoczywam. Szef tylko kazał mi wpaść umyć zestaw bo mówi, że u niego maszyna ma lśnić jak szkło. Wynikła trochę niezręczna sytuacja bo szef ma grila z rodziną i opieprza mnie że chyba jestem jebnięty bo hałasuję tą myjką. Teraz zastanawiam się czy umyć ręcznie czy jutro. Wyjeżdżam o 3 rano to najwyżej przyjadę dwie godziny wcześniej i zrobię robotę. Staram się bo teraz czasy niepewne i różnie może być. Branża przechodzi kryzys a u nas bos nawet nie obniżył stawki. Cały czas płaci 35 gr z kilometra no ale też wymaga żeby kierowca był pracowity a nie jakiś legat.
#zycietruckera #bekaztransa
źródło: comment_1591878190Ms3ncf3tcxCRLtbsm1wkCT.jpg
  • 12
@Dominikjagoda śmiech śmiechem, ale jak zaczynałem pół roku temu to miałem takie akcje - między kółkami raptem 9h wolnego, ale karta joker włożona już ze 2h przed zjazdem na bazę i ze 2h przed faktycznym końcem pauzy, więc wolnego zostało może z 5h, temperatura koło zera, pada ciągle jakiś deszcz tak że zestaw będzie #!$%@? za 100 km tak samo jak przed myciem, ale na bazie czeka Karcher i trzeba było ładnie