Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #zwiazki

Moja dobra kumpela jest, delikatnie mówiąc, dość rozwiązła seksualnie. Ubiera się bardzo wyzywająco, otwarcie mówi o seksie i właściwie bez przerwy flirtuje z facetami. Znam ją od dziecka i traktuje ją bardziej jak siostrę niż obiekt seksualny, ale moja różowa nie potrafi tego zrozumieć. Kiedyś strzelałem tej kumpeli nagie fotki na maxmodels i różowa się niedawno o tym dowiedziała. Strzeliła fochem i od kilku dni sie do mnie nie odzywa. W dodatku sądzi, że na pewno się z tą kumpela bzykalem, co jest kompletną bzdurą. Jak mam różowej wytłumaczyć, że przesadza?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee1a4c5728c34cfab07ed59
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[================........................] 39% (92zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 45
@NoMercyIncluded: Op napisał, że jego dziewczyna się wkurza na tamtą koleżankę. Domyślam się, że mieli już rozmowy na en temat i op wiedział, że jego różowy jest zazdrosny. Ukrywając przed nią fakt tych sesji nie pomógł sobie za bardzo no i teraz ma problem.
ps. o ile to nie bait, bo brzmi jak bait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Budo: Słuchaj, coś wiem o zazdrosnych różowych, męczyłem się z takimi kilka lat w życiu. W przypadku takich osób jedyne dobre wyjście, to trzymanie się od nich z daleka, naprawdę.

Powiesz wszystko - dasz im pożywkę do zazdrości, a i tak Ci nie uwierzą i będą drążyć.
Nie powiesz - dopóki się nie dowiedzą, będzie ok, ale jeśli mogą podejrzewać - będą drążyć.
Powiesz coś zgodnie z prawdą, ale w sposób,
@NoMercyIncluded: ja nie sądzę, że ta różowa musi być jakaś super zazdrosna. Wyobraź sobie, op ma bardzo rozwiązłą koleżankę, która ubiera się wyzywająca i ciągle flirtuje i jeszcze wcześniej robił jej nagie zdjęcia, który to fakt ukrywał przed różowym. Każda dziewczyna miałaby w tej sytuacji powód do zazdrości według mnie.
@The_DiceMan: no tak. Za jakis czas ci powie „hihi a pamietasz jak pstrykales nagie fotki swojej kolezance? Moze sobie powiesimy na scianie w salonie?”.
A tak na serio to oczywiste, ze jest zla i pewnie jeszcze dlugo bedzie o to zla. Ty pewnie tez bys byl na nia zly, jakbys sie dowiedzial o takiej akcji. Chcialbys, zeby Twoja rozowa miala przyjaciela, ktorego kiedys ogladala nago? I pewnie dalej moze, bo zapewne
OP: > Jak się dowiedziała? Sam jej wypaplałeś, żeby się pochwalić/wzbudzić zazdrość.

Nie ja wypaplalem tylko kumpela. O ile z początku się tolerowały, to teraz otwarcie ze sobą walczą i za wszelką cenę starają się sobie jakoś dogryźć. Kumpela się śmiała z mojej różowej że jej się przytyło ostatnio, ta odpowiedziała, że nigdy nie będzie tak idealna, by kupczyc swoim ciałem w internecie, a kumpela palnęła, że jestem dobrym fotografem, wiec
OP: @ada_1: Pozornie. Prawda jest taka, że to różowa od początku jest do niej negatywnie nastawiona. Kumpela starała się jak mogła, ale odbijała się od ściany. Różowa nie potrafi oddzielić sfery seksualnej od towarzyskiej. Patrzy na nią przez pryzmat tego że się puszcza, a nie bierze pod uwagę, że kumpela jest po prostu szczera i wartościowa osoba. Ostatnim kawałkiem chleba by się ze mną podzieliła...

Przykład? Kumpela bity tydzień czasu