Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 196
W sumie to się nie chwaliłem w tagu ale:

umarłem pierwszy silnik w Subaru ( )

Prawdopodobnie panewka przy przebiegu 220k km, testowałem vmax z czterema osobami (wyszło 237kmh wg GPS). 5 minut później na zjeździe z ekspresówki coś zaczęło stukać i tak skończyła się majówka gdy nawet się dobrze nie rozpoczęła xD

Służył mi dzielnie ponad 3 lata, teraz czas na remont i kolejne x lat ( ʖ̯)

#subaru #subaruspam #pokazauto #lawetaboners #motoryzacja
Pobierz DaRecky - W sumie to się nie chwaliłem w tagu ale:

 umarłem pierwszy silnik w Subaru...
źródło: comment_1591858379i9jtEcAO62XvqaFp8AXolO.jpg
  • 176
@Da_R_ecky: no tak, tylko to jak pisałem upośledzone auta jak chociażby przez brak możliwości złożenia tylnej kanapy xD
Myślałem, że gadamy o sti, wrx to kapeć.

370z to ciężka krowa a i mocy jakoś niewiele


@Da_R_ecky: nie jeździłeś.

m3, z4, rs to budżet STI, utrzymanie też


@Da_R_ecky: budżet większy utrzymanie tańsze/podobne.

Porsche jeszcze droższe w utrzymaniu


@Da_R_ecky: to akurat fakt xD
@Da_R_ecky: Też sie zastanawiałem, ale jak sie nasłuchałem ile pierdół jest w zkach #!$%@? plus tylko dwa miejsca, to #!$%@? i bede sie za m3 rozglądał XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lorenzo_von_Matterhorn: no brz to dramat na kółkach, znajomy ma gt86 ale chce już dawno rozgląda się za ameryką xd bez turbo to padaka co by nie było, są kity do zrobienia ale tak powinno wychodzić z fabryki (a brz sti to śmiech na sali, pakiet stylistyczny jak w nismo teraz)
@Lorenzo_von_Matterhorn: chodzi glownie o to, że silnik ma swoje niedojebki typu #!$%@? uszczelki magistrali olejowej i inne tego typu gówna, które potrafia ci #!$%@?ć motor jak jedziesz 160 autostradą lewym na trasie, skrzynia niby dobra(manual), ale też niby ma jakieś seoje humorki, dyfer sie grzeje jak #!$%@?, auto ogólnie jest strasznie masywne i ciężkie, a wykrzesanie z wolnossaka jakiejkolwiek mocy jest dramatycznie drogie, jak coś to zabawy w turbo/kompresor. Musiałbyś tam