Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 196
W sumie to się nie chwaliłem w tagu ale:

umarłem pierwszy silnik w Subaru ( )

Prawdopodobnie panewka przy przebiegu 220k km, testowałem vmax z czterema osobami (wyszło 237kmh wg GPS). 5 minut później na zjeździe z ekspresówki coś zaczęło stukać i tak skończyła się majówka gdy nawet się dobrze nie rozpoczęła xD

Służył mi dzielnie ponad 3 lata, teraz czas na remont i kolejne x lat ( ʖ̯)

#subaru #subaruspam #pokazauto #lawetaboners #motoryzacja
DaRecky - W sumie to się nie chwaliłem w tagu ale:

 umarłem pierwszy silnik w Subaru...

źródło: comment_1591858379i9jtEcAO62XvqaFp8AXolO.jpg

Pobierz
  • 176
@Da_R_ecky: > wyszło 237kmh wg GPS
Dobre zdjęcie wrzuciłeś, łatwo zapamiętać auto. Z przyjemnością cię nagram jak cię spotkam w okolicy i #!$%@?ę do drogówki, matole. Choćbyś jechał tylko 80 koło tysiącelcia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gnt_1: colego mi żaden check nie zaświecił, ciśnienie oleju też nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tego co gadałem z mechanikami to u nich minimum 8k trzeba zostawić, ja jeszcze rozrząd, świece chce wymienić od razu to pewnie dojdzie do 10k
testowałem vmax z czterema osobami (wyszło 237kmh wg GPS). 5 minut później na zjeździe z ekspresówki coś zaczęło stukać i tak skończyła się majówka gdy nawet się dobrze nie rozpoczęła xD


@Da_R_ecky: uuu, nielegalna podróż w kilka osób w dobie obostrzeń związanych z koronawirus?
@Da_R_ecky: Standard akcja, też to przerabiałem w WRXie. Fajne samochody, bardzo je lubię, ale silniki Subaru to śmietnik, patrząc prawdzie w oczy. @gnt_1: przecież check engine nie oznacza sieczki w silniku, zczytaj błędy i zobacz co pokaże, to może być multum przyczyn.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ArchDelux: przecież to miękkie obostrzenia były, powołam się na niewiedzę jak nasz wódz czy inny Vatowiecki, poza tym wszyscy mieszkamy razem, jechaliśmy do pracy, nie piliśmy taniego piwa i nosiliśmy maseczki ale tylko te które przyleciały DUŻYM samolotem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mjkkl: A to za short blocka, którego nie musisz wyciągać. Przy long blocku nie ma miejsca pod maską i trzeba do regulacji zaworów wyciągać silnik. 4k + xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Da_R_ecky: świece wymienione na nowe, mimo że stare były czyste więc w sumie nie wiem co może być, a na forach piszą że to typowe dla tego auta plus fakt że już ma 250k przebiegu :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Da_R_ecky: byłem u speców od Subaru to powiedzieli nie wiem może być wiele rzeczy xd także póki co jeżdżę z żółtą lampką aż padnie xd
@Da_R_ecky: nie jestem pieniaczem, ale mam rodzinę i nie po to płacę za ich bezpieczeństwo i jeżdżę ostrożnie żeby jakiś cymbał znienacka wbił się w nas.
Ale chyba nie ma sensu dyskutować z kimś, kto chwali się swoją głupota w internecie.