Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
W takim razie OFICJALNIE WITAM I ZAPRASZAM 12.06
na pierwsze organizowane przeze mnie #wroclawskiewykoppiwo

Pod tym postem zgłaszamy ewentualnie, jeśli chcecie, swoją obecność, pomysły, propozycje.
-------------------------------------------
Mimo brzydkiej pogody nie odpuszczam i liczę, że i Wy przybędziecie tłumnie. Na ten moment zapowiada się zachmurzenie i jakieś 40% na opady więc sytuacja z lokalizacją może być dynamiczna.
-------
Na tą chwilę spotykamy się 12.06 w Przybij Piątaka na Purkyniego 1.
Jeśli będą chęci i warunki można iść na wyspę i tam lamić dalej w towarzystwie piwa, muzyki, dynamiczniaków i innych atrakcji.
-------
Godzina... No koło tej 19:06 myślę że będzie ok, ja postaram się być trochę wcześniej we Wrocławiu więc jak coś to w kontakcie pw.
-------
Nie wiem jak Wy, ale ja mam w planach iść na karaoke.. gdziekolwiek... PRL czy inna pijalnia. Wyjdzie w praniu ale zapraszam do dołączenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)()
-------

Czekam na Was zaciekle i liczę na dużą frekwencję. Ciekawe czy umiecie się zorganizować lepiej niż Poznań... u nas ostatnio jakieś 20 osób było ( ͡ ͜ʖ ͡).

Do zobaczenia!


#wroclaw #piwo #piwowpoznaniu (zazdrośćcie albo dołączcie xD) #wykopiwo
Pociongowy - W takim razie OFICJALNIE WITAM I ZAPRASZAM 12.06
na pierwsze organizowan...

źródło: comment_1591799930lSBnN8m279GZ9MaBdg62w3.jpg

Pobierz
  • 45
@Pociongowy: Jakim trzeba być przegrywem życiowym że nie dojść że siedzi się 24/7 na wykopie to jeszcze pije się do tego piwo marki wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
via MirkoListy / WykoEvent
  • 1