Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3288
Czy dobrze łączę fakty? Gość wielokrotnie skazany poszedł nacpany do sklepu zapłacić lewymi pieniędzmi. Gdy złapała go policja stawiał wyraźny opór więc poszedł na glebę i tak umarł, bo policjant debil nie słuchał jak leżący na glebie krzyczy że nie może oddychać. Przez to wspomniany kryminalista miał pogrzeb transmitowany przez cały świat, został pochowany w złotej trumnie a na jego potrzebie płakał burmistrz Miasta gdzie to się stało. Co jest kruwa
#usa #kiciochpyta
  • 208
  • Odpowiedz
@Dutch: pośmiewisko palestry się znowu wcina między wódkę a zakaske xD

Moja wypowiedź była kierowana do osoby która pytała jaka jest różnica między byciem naćpanym a pod wpływem a nie jakie są definicje legalne w minesocie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OCIEBATON: z tym, że każdy kryminalista dociskany przez policję krzyczy, że nie może oddychać.

A gość był tak nafukany dragami, że by umarł siedząc na ławce w parku najpewniej.
  • Odpowiedz
@kodecss: nie mam pojęcia, prawdopodobnie jako już wielokrotnie skazany i pod wpływem bal się aresztowania, ale to tylko moje przypuszczenia. Nie mam pojęcia czemu zachowywał się tak a nie inaczej, ale wydaje mi się że można było przeprowadzić interwencję w inny sposób (zakuć, wsadzić w suke i tyle, a nie z niewiadomych pobudek kleczeć na szyi jak druga osoba mówi że się dusi)
  • Odpowiedz
@Dutch taka np marijuana utrzymuje się skrajnie do dwóch miesięcy. Fentanyl który u niego wykryto działa (zależnie od metody podania) 15-45min, a we krwi można go wykryć nawet po 16-18h. Rozumiesz różnice?
  • Odpowiedz
Policja w Polsce może np. użyć pałki jako przymusu bezpośredniego. Ale jeśli ten sam policjant będzie pałował przez 8 minut leżącego na ziemi człowieka, to będzie miał zarzuty.

@rzep: Nie dotyczy pałowania przeciwników politycznych obecnego układu, ich można.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Nie zapomnij, że jeszcze na całym swiecie robią haslo "black lives matter", które nie jest raistowskie, ale jak ktoś kiedyś chciał "white lives matter" o zwięrzetach, to zabronili bo raisizm.
I jakoś nie ma hasla "all lives matter" - nie, dali takie raistowskie bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do gliny to przesadził pewnie też z tym duszeniem tyle czasu, ale reakcja świata "gruba".
  • Odpowiedz
Tak, klęczenie na szyi komuś kto ma problemy z oddychaniem doprowadzając do jego śmierci to morderstwo, co prawdopodobnie potwierdzi sąd, ale widzę że mamy tu eksperta prawnego który wie najlepiej i #!$%@? xD


@justkilling: Co ty #!$%@? brainlecie? Morderstwo wymaga umyślnego, niezawinionego zabicia kogoś. Życzę szczęścia w udowadnianiu, że policjant nagle stwierdził, iż ma w wszystko w dupie i sobie zadusi kogoś na śmierć XD
  • Odpowiedz
@bh933901: na #!$%@? ale ci debile prokuratury którzy stawiali zarzuty głupi, przecież tak jak mówi bh933901 z wykopu, co za debile

xDDDDDD

Poczytaj o co jest oskarżony pan policjant i się nie pogrążaj.
  • Odpowiedz
@justkilling: dokładnie - o co jest oskarżony. A dopóki nie zostanie skazany to mówienie o morderstwie jest przejawem braku mózgu lub złej woli. Na razie wiadomo ze policjant spowodował smierć. A czy umyślnie czy nie - o tym zadecyduje ława.
  • Odpowiedz