Wpis z mikrobloga

@Waleczny_Ulany: również pozdrawiam :) No przyjemność z jazdy jest ogromna, nie ma problemów z wyprzedzaniem, ale też jeszcze auto mam dopiero od października, więc trudno mi się też jakoś więcęj wypowiedzieć. Jedyną wadą to jest spalanie, ale coś za ca coś :D
  • Odpowiedz
@Lardor: jezdze 3 rok xd jedyny minus to to ze potrafi wypic xd ale co do niezawodnosci to jest czolg xd zima -20 jak stal na podworku palil po kilku obrotach xd
  • Odpowiedz
@Lardor: Jeździłem takim Lanosem też w gazie, miał być na chwilę a posłużył parę lat, zwrócił się kilkukrotnie i jeszcze go sprzedaliśmy dalej xD
Za 400 zł to bardziej niż za darmo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Lardor: #!$%@? xd ja też popylam Lanosem xd miało być na pół roku jeżdżę już ponad rok xD tu w tym aucie nie ma co się #!$%@?ć xd a części dostępne od ręki za grosze xD jeżdżę aż się nie rozleci a kasę z zbieram na mieszkanie xD
  • Odpowiedz
@AchtKommaAcht: @Lardor:
Ja już drugi rok popylam Lanosem 1.5 za 500 zł kupionym, żeby pojeździć do trafienia w jakieś sensowne auto. Z 73 kkm na liczniku zrobiło się 113 kkm i jak na razie 250 zł inwestycji w tym olej. To niedawno był 1 zbiornik paliwa. A tych schodzi bo 11/100. A w tym roku będą nowe opony. Tylko dzieciaka wozimy lepszą furą żony, bo jakoś nie mam
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Kawunia_z_rana KRA ale na pierwszej serii tablic z flagami Polski. Szkoda mi się ich pozbyć
@grnydovakhiin deal wyczsnalem od kolegi z pracy kiedy gadał z innymi znajomym, że wywiezie auto na złom i ja wskoczyłem do tej akcji. Ogólnie auto kupiłem od pierwszego właściciela. Znajomy wcześniej pracował w polmozbycie i po taniości miał auta pracownicze i tak Lanos dostał się w jego ręce. Ogólnie 28 czerwca miał bym go równe
  • Odpowiedz
@Lardor: kiedyś z kumplami się złożyliśmy na Malucha. Było nas 4, każdy wyłożył 25 zł. Mieliśmy po 16 lat. A kumpel miał kawałek łąki, po którym mogliśmy jeździć. Skrzynia biegów wystarczyła na jakieś 2 tygodnie upalania, ale Malucha z niesprawną i tak udało się sprzedać za 150 zł. Kiedyś to były czasy.
  • Odpowiedz