Wpis z mikrobloga

Mirki co sądzicie o tematach z tego kursu?

https://javastart.pl/kurs/java-ee-angularjs

Studiuję zaocznie infę, ostatni rok here, ale nic mnie tam nie uczą i chce sobie samemu coś ogarnąć. Umiem robić aplikację korzystając z jee, jakieś stronki, które pobierają coś tam z bazy danych, projekty na studia typu sklep z logowaniem, kontami użytkownika itp. Nie chodzi mi o cenę kursu, bo 150 zł to nie pieniądz, po prostu pracuję i nie mam czasu na szukanie po necie wszystkiego. Tak więc znam was i spodziewam się komentarzy o tym, że nie warto płacić więc z góry mówię - wiem, że wszystko co jest w kursie jest za darmo w necie, sam jak coś robię to google + stack + angielski nie są mi obce xD Chodzi mi tylko o zawartość tego kursu - czy te rzeczy, które tam są wymienione rzeczywiście się przydadzą. A może ktoś korzystał?

#java #javastart #naukaprogramowania
  • 4
@nieocenzurowany88: jako autor mogę Ci napisać, żebyś lepiej się zabrał za Springa. Ten kurs javy ee aktualnie kupują głównie ludzie, którzy potrzebują poznać rzeczy z javy ee do pracy.
Also każdy kurs na naszej stronie możesz zwrócić w ciągu 14 dni jeśli Ci się nie spodoba