Wpis z mikrobloga

@push3k-pro: Raczej będę celować w 2012-2014, patrzyłem już w DE i tak mniej więcej za 9000-11000€ idzie kupić zadbane A3 z 2.0TDI nawet w 4 furtkach wiec trzeba szukać po prostu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maikeleleq: przecież Audi i VW to jeden wuj xD (przynajmniej w kwestii silników które są głównym kryterium u ciebie) Jak chcesz taniej i ubożej wyposażone bierz golfa, jak lepsze wyposażenie to bierz Audi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@maikeleleq: najpierw przejechalbym sie jednym i drugim. Jechalem A3 poprzedniej generacij i prowadzilo sie gorzej niz focus z tego samego rocznika w trybie prowadzenia sport (audi nie mialo takich ustawien). Golf straszny nudziarz, ale nie zdziwilbym sie gdyby prowadzil sie lepiej. Wolalbym jezdzic nudnym autem niz slabo prowadzacym sie.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: szukaj Golfa z 2.0, koszty utrzymania takie same jak 1.6 a hamulec lepszy itd., trochę tańszy niż A3 więc łatwiej trafić coś fajnie wyposażone

weź też pod uwagę 1.4 TSI z rodziny EA288, robisz program, wskakuje pod 200 konia a spalanie jak w dieslu
  • Odpowiedz
@Ksiaze_Albanii: Zainteresowałeś mnie tym 1.4TSI, auto nie będzie robiło milionów kilometrów bo kupuje je wlasnie pod względem ekonomicznym (teraz mam stare 1.8T, w dodatku po mapie, downpipe przelot itp wiec swoje potrafi wciągnąć na 18 calach). Te TSI nie mają problemów z olejem czy coś?
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Użytkuje Golfa 7 i jest bardzo spoko. Bierz Golfa, to ta sama kasta i te same silniki. Jakość montażu również taka sama, może być minimalna różnica w materiałach w środku. Audi to wyższa cena zakupu, wyższe ubezpieczenie i troszkę większe ryzyko kradzieży. Pytanie czy warto dopłacać za znaczek? Ja uważam że nie.
  • Odpowiedz