Wpis z mikrobloga

Zbliżamy się do #wybory a zatem czas na małe podsumowanie kandydatów

Oczywiście jest subiektywne, ale za to profesjonalne, bo prosto od waszego młyna.

A więc zaczynamy:

1. Andrzej Duda - wiele zostało już napisane, ogólnie postać znana. Można go lubić za #cenzoduda lub nienawidzić za podpisywanie wszystkiego co podrzuci #bekazpisu. Jak dla mnie - największy przegrany obecnych wyborów. Dlaczego? Bo nawet jeśli wygra to przegra ze względów moralnych. Bo co można powiedzieć o kimś, kto zajumał 2 miliardy złotych i przeznaczył na swoją kampanię w #tvpis. Żeby to jeszcze była uczciwa kampania, ale nie. Szczujnia Dudy (tak Dudy) nie tylko mu robi kampanię, ale również oczernia wszystkich innych kandydatów. Moralne zero.

2. Kosiniak-Kamysz - ten jest lepszy od powyższego, bo nie wydaje naszych pieniędzy na swoją kampanię, ale niczym od Mistrza Jody uczy się sztuczek - jak przekupić naród ich własnymi pieniędzmi. Ostatnie swoje wypowiedzi o dodatkach 1000 zł na wczasy pokazują, że na KK oddadzą głos wyłącznie debile.

3. Hołownia - ten koleś miał swoje 5 minut i wydawał się sensowną alternatywą. Niezależny i jego żona ma większe jaja niż on sam. To dawało pewne nadzieje. Niestety jego wypowiedzi na temat 500+ pokazują, że to kolejny niewypał. Poza tym koleś znikąd - taki nasz Załęski. Przez to nieprzewidywalny.

4. Kidawa i przyjaciele - czyli Trzaskowski. No tutaj wielki powrót platformy. Wszyscy wiemy co to będzie - złodziejstwo i afery. Jednak Polacy są na tyle zdesperowani niszczeniem państwa przez pis, że tłumnie pójdą na niego zagłosować. Jak wygra to będzie więcej angielskiego w szkołach i w końcu może zaczniemy biegle rozmawiać z resztą świata. Dla mnie to plus. Ponadto Trzaskowski nienawidzi kościoła niczym @xandra, co również dobrze rokuje. Minusem są oczywiście jego zapędy #lgbt, ale jakoś może to przetrwamy.

5. Ten, jak mu tam... Bosak - dziecko #konfederacja. Niestety zanosi się na 4,76% więc chyba nie ma co komentować. Jak dla mnie przegrał ze swoim narcyzmem i dlatego taki wynik. Ponadto nienawidzi obcokrajowców, co jako miłośnik tagu #koreanka nie mogę zaakceptować. Nara.

6. Żółtek - barwna postać, poratowałbym go szlugiem, ale niestety nie palę.

7. Tanajno - jedyny kandydat na prezydenta z prawdziwymi jajami. Podczas gdy wykopki siedziały w piwnicy i fapowały do #dupeczkizinstagrama, on jako jedyny poszedł na #protest. Jak dla mnie - chylę czoła. Ma mój głos w pierwszej turze.

8. Pozostali kandydaci z minimalnym poparciem.

No to na koniec #ankieta

#wybory #polska #ekonomia

W wyborach zagłosuję na:

  • Robert Biedroń 4.9% (59)
  • Krzysztof Bosak 21.9% (261)
  • Andrzej Duda 3.9% (47)
  • Szymon Hołownia 11.8% (141)
  • Marek Jakubiak 0.3% (4)
  • Władysław Kosiniak-Kamysz 5.5% (66)
  • Mirosław Piotrowski 0.3% (3)
  • Paweł Tanajno 3.9% (47)
  • Rafał Trzaskowski 40.5% (484)
  • Stanisław Żółtek 6.9% (82)

Oddanych głosów: 1194

  • 26
3. Hołownia - ten koleś miał swoje 5 minut i wydawał się sensowną alternatywą. Niezależny i jego żona ma większe jaja niż on sam. To dawało pewne nadzieje. Niestety jego wypowiedzi na temat 500+ pokazują, że to kolejny niewypał. Poza tym koleś znikąd - taki nasz Załęski. Przez to nieprzewidywalny.


@mlyn-wodny: ale czy inny kandydat jawnie mówi o zniesieniu 500 + ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlyn-wodny: nie umiem napisać na kogo zagłosuje. Ale mam top 3 na, które nie zagłosuje

1. Andrej - no bo bez przesady
2. Bosak - j.w równie dobrze mógłby być dla mnie na pierwszym miejscu. Po prostu rzygać mi się chce na myśl o tak skrajnym człowieku.
3. Trzaskowski - i w sumie to nie tak, że go nie lubię jakoś specjalnie. Po prostu chciałbym jakiegoś przełamania w PO-PiS

Miłego dnia
@NijuGMD: Najwyższy? Koleś, który chce wprowadzić państwo wyznaniowe, oskarża ludzi o pedofilię, chce walczyć z lekarzami imigrantami (XD) i oskarża ludzi niewierzących o "wspieranie zła". Mówisz o tym Bosaku, który pisał o upadłych aniołach i tym, który jest w jednej partii z największym oszołomem III RP czyli Grzegorzem Braunem? Bosak to zdecydowanie najgorszy kandydat i dobrze, że nie ma żadnych realnych szans na zwycięstwo.
@mlyn-wodny: Hołownia ma takie hasło na banerach: "Zgadzam się z Hołownią w 95%". I to jest prawda. Nigdy nie znajdziesz osoby, która będzie miała poglądy zgodne z Twoimi w całości. Będziesz skakał między kandydatami gdy tylko znajdziesz coś co Ci się nie podoba.

Poza tym wydaje mi się, że spora część ludzi, niektórzy kandydaci, niektórzy dziennikarze mylą wybory prezydenckie z parlamentarnymi. Prezydent ogarnia politykę międzynarodową, funkcje reprezentacyjne, weryfikuje to co rząd
@Tajemniczy58: czemu tak perfidnie kłamiesz?
1. nigdy nie mówił o państwie wyznaniowym
2. kogo niby oskarżał o pedofilię? Pedofilów? To akurat dobrze.
3. nie chce walczyć z lekarzami imigrantami, tylko sprzeciwia się ułatwianiu im dostępu do leczenia w Polsce kosztem naszych lekarzy
4. kiedy niby powiedział o wspieraniu zła i upadłych aniołach?
5. Grzegorz Braun ma potężny rigcz.

Ale dla ciebie od prawdziwego programu ważniejsze są pierdołyh z twittera. Wynocha na
@NijuGMD:

nigdy nie mówił o państwie wyznaniowym


"Chcemy, żeby prawo w Polsce było oparte na Dekalogu, a nie laickich koncepcjach praw człowieka, interpretowanych przez Amnesty International lub ONZ" - tak, to słowa pana Bosaka

kogo niby oskarżał o pedofilię? Pedofilów? To akurat dobrze.


Osoby homoseksualne

ie chce walczyć z lekarzami imigrantami, tylko sprzeciwia się ułatwianiu im dostępu do leczenia w Polsce kosztem naszych lekarzy


Mamy deficyt na lekarzy, więc lekarze imigranci
Tajemniczy58 - @NijuGMD:
 nigdy nie mówił o państwie wyznaniowym

"Chcemy, żeby pra...

źródło: comment_1591692717jhckwOwjR5ufDkRv7Ubtar.jpg

Pobierz
@mlyn-wodny: to kierowanie głosów to bullshit straszny i równanie ludzi popierających danego kandydata to roli bydła , które można sobie przenieść na inne pastwisko. Serio, jeśli ktoś zaglosuje tylko z tego powodu, że jego kandydat wskazał na kogoś to powinno mu się zabrać prawa wyborcze z powodu #!$%@? mózgowego. Osobiście sądzę że nie wskaże nikogo jeśli będzie pojedynek Trzaskowski vs Duda, a jeśli część wyborców zagłosuje na Dupe to też ciężko