Wpis z mikrobloga

@aei9077: W związku czasem egzaminów przypomniał mi się podwójny fail mojego średnio rozgarniętego kolegi z klasy z którego niemiłosiernie kisnę do dzisiaj.

A było to tak: egzamin gimnazjalny kilkanaście lat temu. Temat wypracowania związany z książką Syzyfowe Prace Żeromskiego. I teraz najlepsze: nie dość, że gość pomylił Syzyfowe Prace z mitem o Syzyfie, to potem jeszcze pomieszał mit o Syzyfie z mitem o 12 pracach Heraklesa XDDD Koniec końców wyszło, że napisał wypracowanie o 12 pracach Syzyfa. Kurtyna.

BTW należy dodać, że kilku zuchów pomyliło Syzyfowe Prace tylko z samym mitem o Syzyfie, ale prawdziwy król był tylko jeden XDDDD

#matura #szkola #bekazpodludzi #heheszki #gimbaza #jezykpolski #gownowpis ##!$%@?
aei9077 - @aei9077: W związku czasem egzaminów przypomniał mi się podwójny fail mojeg...

źródło: comment_1591646327Xbs71Il4iA61C9YIkAJ1Bo.gif

Pobierz
  • 4
@ZADYMIARZ_PL: Z tego co pamiętam to w 2008 roku kiedy go pisałem nie było żadnego progu potrzebnego do zdania egzaminu. Ile zdobyłeś punktów tyle miałeś. On poszedł do zawodówki więc niewiele mu było trzeba.