Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 154
@WwaDdl022: Właśnie często najgorszy problem to nie brak kompetencji, tylko skrzywienia społeczne, nie pozwalające "się sprzedać". Znam dziewczyne, po wieczorowej szkole makijażu, w gadce prosta jak drut zbrojeniowy ale atrakcyjna, głośna, pewna siebie, zna pół miasta i jest menadżerem wielkiej siłowni. Druga z kolei mega inteligentna, dr historii ale 3/10, zakompleksiona i robi za kure domowa nie mogąc znaleźć pracy, choć wiem, że sprawdziła by się w każdej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@niewiemcorobic: Też fakt. Baba może zarzucić makijaż, podkreślające kobiece walory ciuchy, intrygujący perfum, podbijając swój wygląd w rankingu ruchable, nawet o kilka punktów i jeśli nie ma nic do powiedzenia, zgrywać spokojną szara myszkę. Ostatnio żona pokazała mi na fejsie koleżankę, ktora przeszła metamorfozę, przez jakiś salon piękności. Szok. Dziewczyna w wersji sote 4/10, nawiedzona, co zresztą bije z twarzy a po profesjonalnej korekcie mocne 8/10 i to takie, że sam
@Bertezyt: Czasami coś pooglądam, czasami coś poćwiczę, czasami w coś program, czasami przeleżę cały dzień mając feelsy, ogólnie ja od zawsze mam fobię społeczną, która przez taką izolację się tylko pogłębiła, depresję możliwe, że też mam albo i nawet miałem ją już w liceum. Nawet pomimo tego, że siedzę ciągle w domu to cały czas się stresuje są tygodnie, że nie mogę spać, pić, jeść ze stresu.
Podsumowując jestem jednostką całkowicie