Wpis z mikrobloga

Najbardziej lubię, jak 90% wykopków gardzi tatuażami jakby dalej żyli w komunie xD Najlepiej widać to pod zdjęciami wytatuowanych kobiet. I jeszcze te określenia w stylu 'ale brudna', 'brudnopis', 'pobazgrana', ' trzeba wyszorować pumeksem' są krindżowe i obrzydliwe. Młode chłopy, a brzmią jak rasowe janusze. Ba, gorzej! Jak te słynne stare babcie "maryhuanen? po co to komu". Wyobrażam sobie jak taki samiec alfa z wykopu, pisząc komentarz 'fuu ale pobazgrana' zakłada wieczorem swoje skórkowe buty z CCC, koszulkę RMF FM i spodnie regular z bazaru i idzie bajerować PRAWDZIWE kobiety, wiecie, takie niepobazgrane, oczywiście dziewice bo jak to tak XD #heheszki #takaprawda #tatuaze
Pobierz
źródło: comment_1591523946e7xuxiqxoUwGYZzk8kr0CN.jpg
  • 206
@sir_nietzsche:

Najbardziej lubię, jak 90% wykopków gardzi tatuażami jakby dalej żyli w komunie xD


Tylko dlatego, że coś jest modne musi się wszystkim podobać?

Najlepiej widać to pod zdjęciami wytatuowanych kobiet.


Nie można złego słowa na kobietę powiedzieć xD a ta ze zdjęcia to dla mnie taki trochę plastik.

I jeszcze te określenia w stylu 'ale brudna', 'brudnopis', 'pobazgrana', ' trzeba wyszorować pumeksem' są krindżowe i obrzydliwe.


Krindżowe to jest niepotrzebne
90% wykopków gardzi tatuażami


@sir_nietzsche: Tak. Gardzę tatuażami. Nigdy mi się to nie podobało. A u kobiet wygląda to szczególnie obleślnie, po prostu brzydko no i przesłania kobiece kształty. OK, jeden drobny tatuaż na nodze czy nawet na plecach może być spoko, niektóre mogą być nawet sexy. Ale tatuowanie się od stóp do głowy to jest ciężka patologia, która krzyczy, patrzcie jaka jestem upośledzona i jakie mam problemy z oceną własnej
@Megawonsz_dziewienc: właśnie to co się w komentarzach #!$%@? przeszło moje najśmielsze oczekiwania xD ale przynajmniej sprawdziło się to słynne 90% o którym wspomniałem

Czyli mamy 2020 rok, a dla wykopków tatuaże to dziwki i kryminaliści. Czy to ta słynna elita polskiego internetu? xD
@sir_nietzsche: Nie lubię tatuaży. Nie chodzi mi o takie małe, "ozdobne", które dla kogoś coś znaczą, niosą za sobą jakiś przekaz, coś upamiętniają itp. Mam na myśli te, które "zdobią" większą część ciała. Ani nic nie znaczą, ani nie wyglądają estetycznie, zwyczajnie szpecą i niestety poniekąd wrzucają człowieka do jednego wora z osobami niespełna rozumu.
ale mentalność w komentarzach gorsza niż u neandertalczyków XD ciemnogród w #!$%@?, prawie co druga osoba ma już w polsce tatuaże a tutaj jaka januszeria się #!$%@? XDD


@lubiepepsi2137: bo większość to wieśniaki z głebokiego podlasia a tam cywilizacja jeszcze nie dotarła.