Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu kasjerki w Polsce są takie niemiłe? W szczególności te młode, bo starsze po 50tce przeważnie są dużo milsze a i się czasem nawet uśmiechną. Ale młode to dramat. Nie mowie juz o jakiejs obsludze klienta ale choćby sytuacja z przed chwili, wchodze do sklepu ponad pol godziny przed zamknieciem, kasjerki nie ma za lada, cos tam robi, ja biore szybko piwo i do kasy, ona przychodzi, ani dzien dobry, ani nic, rzucila mi prawie tym piwem, 3.50 powiedziane z takim wyrzutem jakby nie wiem co jej zrobili. Najgorzej jest chyba w żabce, w szczegolnosci jak się wejdzie po 22 to patrzy się jak na najgorszego wroga, a 22.30 już myje podłoge i ktoś wejdzie to wzrok jak kapo i wielce obrażona bo ktoś przyszedl do sklepu na pol godziny przed zamknieciem. W skllepach typu biedronka to zadnego kontaktu z klientem, tylko siedzą obrazone jakby tam pracowaly za kare i tylko pik pik pik 22,50 ma pan karte biedronka i w kolko ten sam schemat
#zalesie #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5edbf186812485f6842b9d14
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=====================================...] 94% (220zł/235zł)
  • 28
ZbożowaProgramistka: @KONSTALXD: Pracowałam w żabce jak miałam naście lat, i mam wykształcenie. Lepsze niż ty skoro fizycznie podłączasz instalacje elektryczne. :P Masz coś do ludzi niewykształconych poza tym? Ja nie, ale z twojego wpisu wylewa się protekcjonalność, może kompleksy?

@FyingFish: jak każdego dnia to tak, przejrzycie na oczy. :) Alkoholikiem jesteś przez stałą częstotliwość.

Zaakceptował: Precypitat
@AnonimoweMirkoWyznania: @Zbożowaprogramistka Lepsze? Ja nie muszę po pierwsze pracować w żabce, po drugie czy nick zbożowa nawiązuje do twojego wiejskiego pochodzenia skoro próbujesz okazać się lepsza z wykształcenia( Bez obrazy dla rolników i ich rodzin - szanuje ich trud ). Przykładowo piszesz, że jestem protekcjonalny podczas, gdy Ty nazywasz innych alkoholikami :p. Czyżby wskazujesz błędy innych będąc ślepą na swoje? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja tylko
ZbożowaProgramistka: @KONSTALXD: cieszę się, że umiesz korzystać z internetu, ale czytać ze zrozumieniem nie umiesz xD

pracowałam w żabce jak miałam naście lat, to nie była stała praca

do wykształcenia się nie odniosę, żeby personaliów nie podawać, ale jesteś bardzo daleko ze swoją teorią

nick jest generowany losowo przez algorytm MirkoWyznań

jeśli ktoś idzie na inżynierskie to żeby projektować instalacje, a nie je wykonywać

napisałam o swoim punkcie widzenia, w
@AnonimoweMirkoWyznania: @Zbożowa Programistka A gdzie ja pisałem , że jak pracujesz fizycznie to tylko wtedy znasz życie? To już tylko Twoje hurr durr domysły i nic poza tym. Zresztą Obecnie nie robię fizycznie, zauważ , że można i tak i tak.Co do słomki to zaskoczę Ciebie, ponieważ nie pije przez słomkę. Wiesz, owszem inżynierowie projektują ale także i zdarzają się tacy co i sami robią bo zgodnie z powiedzeniem, najlepiej
ZbożowaProgramistka: @KONSTALXD: ani nie trafiłeś z moją edukacją, ani z ustrojem politycznym, nie jestem socjalistką

i to moja opinia, że praca w żabce jest ciężka, a ludzie to zwierzęta, jaki ty masz problem xD

możesz nawet sobie te piwka w tyłek wsadzać, mnie to nie obchodzi, ale drażniło mnie kiedy tacy dzień w dzień chodzili do sklepu o tych samych godzinach, a czemu wyjaśniłam
mogę myśleć, czuć i mówić co
@AnonimoweMirkoWyznania: @Zbozowa Programistka. Zadziwiające z tym faktem, że dopiero do tego doszłaś, że ludzie to zwierzęta.
A myślałem, że w 3 klasie podstawówki mówiono, że ludzie należą do ssaków. Niewolnikiem systemu? Zostań żulką, będziesz prawdziwie wolna jak nie chcesz pracować. A jeżeli chodzi o dupe to tam mam twoje wykształcenie i losy. Nie lubię po pristu takich bumelantow postsowieckich.