Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu kasjerki w Polsce są takie niemiłe? W szczególności te młode, bo starsze po 50tce przeważnie są dużo milsze a i się czasem nawet uśmiechną. Ale młode to dramat. Nie mowie juz o jakiejs obsludze klienta ale choćby sytuacja z przed chwili, wchodze do sklepu ponad pol godziny przed zamknieciem, kasjerki nie ma za lada, cos tam robi, ja biore szybko piwo i do kasy, ona przychodzi, ani dzien dobry, ani nic, rzucila mi prawie tym piwem, 3.50 powiedziane z takim wyrzutem jakby nie wiem co jej zrobili. Najgorzej jest chyba w żabce, w szczegolnosci jak się wejdzie po 22 to patrzy się jak na najgorszego wroga, a 22.30 już myje podłoge i ktoś wejdzie to wzrok jak kapo i wielce obrażona bo ktoś przyszedl do sklepu na pol godziny przed zamknieciem. W skllepach typu biedronka to zadnego kontaktu z klientem, tylko siedzą obrazone jakby tam pracowaly za kare i tylko pik pik pik 22,50 ma pan karte biedronka i w kolko ten sam schemat
#zalesie #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5edbf186812485f6842b9d14
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=====================================...] 94% (220zł/235zł)
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: imho to sprzedawcy w takich miejscach nie muszą nic mówić. Nawet jakby mieli słuchawki na uszach i oglądali seriale to byłoby spoko. Byle obsługa była szybka.

Z drugiej strony postaw się na miejsce takich osób. Spędzasz całe dnie w takiej żabce, którą odwiedza cały przekrój społeczeństwa, dzień w dzień to samo i brak wizji na poprawę jakości pracy czy wynagrodzenia. Dodaj do tego fakt, kto zostaje zatrudniony do takich miejsc.
@AnonimoweMirkoWyznania: dziwisz się?
Starsze cieszą się z pracy bo ja mają, lub nauczyły się przez życie.

Młode? Przecież są piękne, ich rolą powinno być leżenie w wannie wypełnionym kozim mlekiem z posypką z róż zebranych w słonecznej italli, przez ich wybranka/kochanka, jeżdżącego czerrrrwonym jak usta Ferrari.
Tak miało być!!!! ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

A zostaje kasjerką....

ZbożowaProgramistka: Pracowałam w żabce i dla mnie osobiście to ciężka praca: obciążająca fizycznie, mało płatna, nudna i monotonna, szefostwo najczęściej ciśnie i wyzyskuje, wszelka praca z klientem jest jak praca ze zwierzęciem. To nie robota dla mnie i szybko zmieniłam, ale kiedy tam byłam to byłam bardzo zmęczona psychicznie i fizycznie, bo pracowałam tylko dla pieniędzy (których było mało) i same minusy dosłownie.

A jak przychodzisz pół godziny przed zamknięciem i
@Matemit w Hiszpanii dużo małych sklepów jest co siedzi chińczyk z słuchawkami i filmy na telefonie ogląda jak cię kasuje, nie umie po w żadnym innym języku niż chiński¯_(ツ)_/¯
WolnyOnkolog: one się mszczą za wcześniejszych chamskich klientów na tych spokojnych i lękliwych, wiem, bo nigdy sama z siebie nie byłam niemiła dla kasjerki a odbija mi się za ich wcześniejszych chamów lub ogólnie za całe ich życie, dlatego pokochałam kasy samoobsługowe, choć są tylko w dużych sklepach :( strasze tez są milsze, a ja wcale nie oczekuje by ktoś był dla mnie sztucznie miły, tylko neutralny

Zaakceptował: sokytsinolop
ZbożowaProgramistka: @KONSTALXD: ojej, obruszony, bo cię tyłek zapiekł, bo o tobie napisałam?

"sowiecka mentalność roboty za karę" - wolę mieć satysfakcję z pracy, dobre zarobki i dobre relacje ze współpracownikami i szefem, oprócz tego wartościuję pracę umysłową powyżej fizycznej, ale to moje zdanie i piszę o sobie, w społeczeństwie potrzebni są ludzie wykonujący każdą pracę, ale żabka dla większości to śmieciówa
przym na pewno istnieją ludzie, którzy odczuwają satysfakcje z
@AnonimoweMirkoWyznania: @ZbożowaProgramistka Nie łażę do żabki o 22:30 tylko wcześniej do innego sklepu monopolowego. Napisałem jak jest, motorniczy nie burzy się na ludzi mimo, że za 30 min. ma zjazd tak samo ja się nie burzyłem przy instalacji podłączaniu elektrycznej 30 min. przed końcem fuchy. Jeśli płacą Tobie za robotę to ją wykonujesz do tej godziny, do której płacą a nie opierdzielasz się. Trzeba było się albo to lepiej wykształcić