Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia #fallout #fallout76 #gry #pcmasterace

Jestem graczem z ponad 30 letnim stażem, i przy FO76 czuję sie jakbym odkrywał świat gier wideo na nowo. Oczywiście grałem we wszystkie wcześniejsze Fallouty, na pierwszych dwóch częsciach po premierze zarwałem nie jedną noc, potem średni Tactics , fenomenalna 3 z genialnym Skibą w radiu, średni NV w którym najbardziej brakowało mi właśnie polskiego lektora w radiu, niezła czwarta część ale dopiero w wersji GOTY i masą modów. Do najnowszej odsłony przymierzałem się od premiery, iestety pierwsze podknięcia twórców skutecznie mnie zniechęciły. Zacząłem na darmowym weekendzie i już po dodaniu frakcji i NPC-ów w dodatku Wastelanders, czyli od 14 maja, mam już ponad 200 godzin, tworzę trzecią postać, kończę główny wątek, mam syndrom jeszcze jednej misji. Myślałem że nie zdarzy mi się już zarywanie nocek nad grą a tu takie zaskoczenie. Jest to imo powrót z za grobu wprost na szczyt.

Kupiłem podstawkę, i za chwilę dokupiłem pakiet Fallout First, jednak problem z utylizacją śmieci jest dołujący, i fakt że tylko dokupienie płatnego karnetu rozwiązuje problem pojemności skrzynki w grze gdzie Crafting i naprawa zużywającego się sprzętu jest tak ważne, w-----a no ale ( ʖ̯). Polecam wszystkim , czy jesteś fanem gier typu h'n's (poziomy mobków wraz z legendarnymi i drop broni od normalnej po magiczną aż po legendarne) , rpg (świetny rozwój postaci , z systemem kart które się leveluje) survivalu ( tu aspekt jest nawet lepiej rozwinięty jak w grach stricte opartych o te mechaniki), każdy znajdzie ciś dla siebie.
Kick_Ass - #niepopularnaopinia #fallout #fallout76 #gry #pcmasterace

Jestem graczem ...

źródło: comment_1591469021IigySHd4lDeKPeVyVDuiu4.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kick_Ass: Ogrywam od kilku dni i póki co mam na liczniku 28 godzin. Generalnie po tych wszystkich aktualizacjach niewiele ta odsłona różni się od czwartej części. Bawię się przyzwoicie, bo świat jest wypchany masą ciekawych miejscówek i eksploracja wciąga. Na minus oczywiście mocno ograniczona pojemność skrzynki i beznadziejny system rozwoju postaci. Już w czwórce mocno go zmodyfikowano, co nie przypadło mi szczególnie do gustu, ale to co zrobili w 76
  • Odpowiedz
Polecam wszystkim , czy jesteś fanem gier typu h'n's


@Kick_Ass: 30 lat stażu, polecaj Fallout 76 fanom H&S, choć po samym "guście" ze wstępu nie wierzę, że to nie bait.
  • Odpowiedz