Wpis z mikrobloga

Hollow Cheeks (ang. zapadnięte policzki) to cecha charakteryzująca prawdziwych gigachadów.

Kości policzkowe (jarzmowe) są cechą dymorfizmu płciowego twarzy. Oznacza to, że u mężczyzn występuje większa masa kostna niż u kobiet. Jednakże rzadko kto może pochwalić się tak bardzo rozwiniętymi kośćmi jarzmowymi, by dawały wrażenie hollow cheeks. Niezbędna jest do tego również prawidłowo rozwinięta, zarysowana i kanciasta żuchwa.

Większość uberslayerów, posiada hollowcheeks np. Jeremy Meeks (kryminalista który zyskał sławę po tym ja tysiące kobiet z całego świata spermiły na FB do jego fotki z kartoteki policyjnej), czy Jon Kartajarera (wymieniany przez wiele kobiet jako najprzystojniejszy mężczyzna świata - zdjęcie w prawym, górnym rogu).

Miałem dać ankietę dla różowych czy podobają im się hollow cheeks, ale nauczony doświadczeniem wiem jaki będzie wynik.


#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #stulejacontent #niebieskiepaski #wyglad #chad #gigachad #incel
B.....W - Hollow Cheeks (ang. zapadnięte policzki) to cecha charakteryzująca prawdziw...

źródło: comment_1591453657XSBRkILg4iaUetDpWFoHwb.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@01ab: masz coś nie tak z czujkami wizualnymi, to jest niemal baba z twarzy, tak jak napisała HipopotamEscobara, a ja lubię męskie... Przypuszczam ze mógłbyś być na minusie, gdybyś mial ginekomastie i grawitacja dzialalaby odwrotnie i mialbys cycki na policzkach, ale tak to wciaz watpie.
  • Odpowiedz
@Felixu: oczywiscie ze mozesz musisz schudnac bardzo musisz miec bardzo niski bodyfat taki <5% i mocna dehydracje , oczywiscie genetyka pomaga ale im mniej tluszczu tym lepiej . Tak 3% bylo by optymalnie kazdy moze to miec
  • Odpowiedz
@Felixu: kup sobie Jawliner , jawrsize ,chissel albo jawline me a nie gume żujesz na silownie idz, biegaj musisz miec miesnie a nie tluszcz albo same kosci zobacz sobje brad maverick , David Laid i jeff said wszyscy maja wklesle poliki i dobra linie szczeki wpspolna cecha to oczywiscie genetyka dobra ale sa wszyscy w ciul umiesnieni
  • Odpowiedz
@Felixu: to ze jestes zdechlakiem siedzacy przed kompem na wykopem nie znaczy ze jestes chudy musisz miec bardzo niski poziom tluszczu chady miga miec 20% a i tak beda miec takie poliki a subhumany musza sie odchudzac ale nedziesz to mial
  • Odpowiedz