Wpis z mikrobloga

Hollow Cheeks (ang. zapadnięte policzki) to cecha charakteryzująca prawdziwych gigachadów.

Kości policzkowe (jarzmowe) są cechą dymorfizmu płciowego twarzy. Oznacza to, że u mężczyzn występuje większa masa kostna niż u kobiet. Jednakże rzadko kto może pochwalić się tak bardzo rozwiniętymi kośćmi jarzmowymi, by dawały wrażenie hollow cheeks. Niezbędna jest do tego również prawidłowo rozwinięta, zarysowana i kanciasta żuchwa.

Większość uberslayerów, posiada hollowcheeks np. Jeremy Meeks (kryminalista który zyskał sławę po tym ja tysiące kobiet z całego świata spermiły na FB do jego fotki z kartoteki policyjnej), czy Jon Kartajarera (wymieniany przez wiele kobiet jako najprzystojniejszy mężczyzna świata - zdjęcie w prawym, górnym rogu).

Miałem dać ankietę dla różowych czy podobają im się hollow cheeks, ale nauczony doświadczeniem wiem jaki będzie wynik.


#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #stulejacontent #niebieskiepaski #wyglad #chad #gigachad #incel
B.....W - Hollow Cheeks (ang. zapadnięte policzki) to cecha charakteryzująca prawdziw...

źródło: comment_1591453657XSBRkILg4iaUetDpWFoHwb.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: masz rację, natomiast ja czysto estetycznie nie mam pojęcia co tutaj może się podobać, kości jakby byli wychudzeni, ja np wolę i bardziej estetycznie według mnie wyglądają normalne twarze, oczywiście nie jakieś ulane
  • Odpowiedz