Wpis z mikrobloga

Hollow Cheeks (ang. zapadnięte policzki) to cecha charakteryzująca prawdziwych gigachadów.

Kości policzkowe (jarzmowe) są cechą dymorfizmu płciowego twarzy. Oznacza to, że u mężczyzn występuje większa masa kostna niż u kobiet. Jednakże rzadko kto może pochwalić się tak bardzo rozwiniętymi kośćmi jarzmowymi, by dawały wrażenie hollow cheeks. Niezbędna jest do tego również prawidłowo rozwinięta, zarysowana i kanciasta żuchwa.

Większość uberslayerów, posiada hollowcheeks np. Jeremy Meeks (kryminalista który zyskał sławę po tym ja tysiące kobiet z całego świata spermiły na FB do jego fotki z kartoteki policyjnej), czy Jon Kartajarera (wymieniany przez wiele kobiet jako najprzystojniejszy mężczyzna świata - zdjęcie w prawym, górnym rogu).

Miałem dać ankietę dla różowych czy podobają im się hollow cheeks, ale nauczony doświadczeniem wiem jaki będzie wynik.


#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #stulejacontent #niebieskiepaski #wyglad #chad #gigachad #incel
B.....W - Hollow Cheeks (ang. zapadnięte policzki) to cecha charakteryzująca prawdziw...

źródło: comment_1591453657XSBRkILg4iaUetDpWFoHwb.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW @Felixu Wy tu chcecie się zmieniać dla Julek a w Korei już dawno mężczyźni robią sobie operacje by dostać pracę i wyglądać bardziej profesjonalnie. Nie zrzucajcie winy na Julki tylko na kulturę. W Korei większość szefów to mężczyźni więc oni nie robią tego dla kobiet
  • Odpowiedz
@MirkobIog: nie przesadzaj z poprzeczką, jesli chodzi o twarz to kazdy wykopek który dawał swoją do oceny tu był lepsiejszy :D Pozostali ze zdjęcia tak, są z wysokiej poprzeczki, tu nie przeczę. Patrzycie na niego zbyt naukowo, a rysy ma srednie.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Od palenia fajek, to prędzej dostanie się chubby cheeks, od zbyt bardzo rozwiniętych mięsni tych, które są zbyt mocno używane, gdy np. ssiesz cos, nieodpowiednio gryziesz, nieodpowiednio połykasz ślinę, czy często wsysasz policzki do środka. WIęc raczej to tylko twoje geny.
  • Odpowiedz