Wpis z mikrobloga

Hollow Cheeks (ang. zapadnięte policzki) to cecha charakteryzująca prawdziwych gigachadów.

Kości policzkowe (jarzmowe) są cechą dymorfizmu płciowego twarzy. Oznacza to, że u mężczyzn występuje większa masa kostna niż u kobiet. Jednakże rzadko kto może pochwalić się tak bardzo rozwiniętymi kośćmi jarzmowymi, by dawały wrażenie hollow cheeks. Niezbędna jest do tego również prawidłowo rozwinięta, zarysowana i kanciasta żuchwa.

Większość uberslayerów, posiada hollowcheeks np. Jeremy Meeks (kryminalista który zyskał sławę po tym ja tysiące kobiet z całego świata spermiły na FB do jego fotki z kartoteki policyjnej), czy Jon Kartajarera (wymieniany przez wiele kobiet jako najprzystojniejszy mężczyzna świata - zdjęcie w prawym, górnym rogu).

Miałem dać ankietę dla różowych czy podobają im się hollow cheeks, ale nauczony doświadczeniem wiem jaki będzie wynik.


#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #stulejacontent #niebieskiepaski #wyglad #chad #gigachad #incel
B.....W - Hollow Cheeks (ang. zapadnięte policzki) to cecha charakteryzująca prawdziw...

źródło: comment_1591453657XSBRkILg4iaUetDpWFoHwb.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@Jskqs: ja nie jestem przegryw XD gdybym byl przegryw to bylbym nietrzymajacym prawiczkiem co boi sie wyjsc z piwnicy, ja sie sobie podobam, ale widac dla Julek to za mało, że tylko mnie mają za kolege
  • Odpowiedz
@Felixu: w takim razie ladne poliki nic nie zmienia jak jestes w takiej sytuacji i masz zle podejscie swoj wyglad polepszasz dla siebie nie dla jakis szmat ! To one musza sie starac tak jak ty albo nawet jeszcze bardziej!!!
  • Odpowiedz
@Felixu: to zmien towarzystwo jakas rura nie jest tego warta niech ona sie odchudza do 2% BF albo niech sobie robi implanty abyś ty ja lubil
  • Odpowiedz
@Jskqs: problem taki, że to pajacowanie etc mnie męczy, gdybym nie klamal, nie manipulował, udawał to bylbym nadal prawiczkiem i tak kolo sie zatacza
  • Odpowiedz
Śmieszne jak ideologia blackpill wpływa na idiotów którzy są skłonni zapłacić tysiące $ za bycie tym "mitycznym chadem". Cytując klasyka "Bo Ty szukasz w rynsztoku", na płodne Julki to działa wzrost, morda i kasa ale co z tego? Jak nic po tym nie zostanie. Za dużo przeczytałem na Wykopie wpisy osób które nie zagadują do dziewczyn bo:
-Nie mam 1,90
-Nie mam mordy "Chada"
-Nie mam 6packa
-Jak schudnę to wtedy
-One
  • Odpowiedz
@Menefe: #!$%@?, nikt na tagach przegrywowych nie wziął się z przypadku. To że tu jesteśmy jest skutkiem a nie przyczyną naszych niepowodzeń. Ja po kilku latach niepowodzeń z różowymi zacząłem szukać przyczyn i tu trafiłem i uwierz mi, to nie przez kilka wpisów na mirkoblogu jestem 28 letnim prawiczkiem co nigdy nawet na randce nie był.
  • Odpowiedz
@Menefe: przeciętniak nie będzie kiedy miał pokazać swojego MOCNEGO charakteru, bo nie będzie miał okazji, bo wyglądem nie przyciągnie różowej
  • Odpowiedz
Za dużo przeczytałem na Wykopie wpisy osób które nie zagadują do dziewczyn bo


@Menefe: No jakoś część osób nie problemu z zagadywaniem, a przez brak odpowiednich cech zostali tylko przyjaciółmi dla różowych, więc gadasz od rzeczy. Tak jak wspomniał @01ab brak zagadywania jest skutkiem, a nie przyczyną problemów. Jak masz zagadywać N-ty raz bez oczekiwanego rezultatu to już człowiekowi się odechciewa bawić w te gierki.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW:
Taki, że chady są brzydkie a ulane zakolaki 170 cm, są mokrym snem mirabelek.

No dla mnie wzrost nie ma znaczenia a to że mój chłopak ma 186 centymetrów to przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
idzie te policzki jakoś wyćwiczyć czy coś, czy to tylko geny?


@Felixu: Wydaje mi się (nie jestem pewien), że niższy body fat. Sam mam mocno zarysowane kości policzkowe, i choć hollow cheeks nie mam - to zwłaszcza z półprofilu widać jak idzie linia od kości policzkowych do szczęki - wybrzuszenie "pod okiem" i po ukosie "zjazd" w dół. Jak nieco przytyłem to była linia prosta (bo policzki były masywniejsze), jak schudłem
  • Odpowiedz