Wpis z mikrobloga

Po raz pierwszy od dawna czuję, że pokonanie pisu i zatrzymanie destrukcji mojej ojczyzny jest w zasięgu ręki.

Nigdy wcześniej nie widziałem takiej mobilizacji społecznej, w dwa dni Trzaskowski zebrał więcej podpisów niż inni kandydaci w ponad tydzień. Ot moja mama, która wcześniej nigdy nie angażowała się w takie akcje, teraz zebrała już prawie sto podpisów wśród znajomych i zbiera je dalej.

Obóz rządzących musi być nieziemsko obsrany, na wiece RT przychodzą setki jak nie tysiące ludzi, a PAD przywozi ze sobą sztuczny tłum XD Chyba coś pękło, przynajmniej mam taką nadzieję. Wiem, że wyborców pisu nie przekonamy, ale możemy przekonać tych, którzy wcześniej nie głosowali. Wierzę, że ludzie nie omamieni propagandą rządu dostrzegają jak zła jest ta władza i powie basta.

Te wybory to moment, który zadecyduje o przyszłości Polski. Wybierzmy mądrze bo kolejnej szansy już nie będziemy mieli.

#wybory #polska #wyboryprezydenckie2020 #polityka
Pobierz c.....i - Po raz pierwszy od dawna czuję, że pokonanie pisu i zatrzymanie destrukcji ...
źródło: comment_1591449554r5XNhCWJXOssrnjiW92TUU.jpg
  • 166
@kogi: zalety: będzie respektował prawo i działał w jego granicach. Doszliśmy do takiego momentu, gdzie niestety - powstrzymanie pisu jest obecnie największym celem. Nie rozumiem ludzi, którzy nie widzą tego, jakim zagrożeniem jest partia Kaczyńskiego. Jeszcze jedna kadencja dudy i za krytykę rzadu będziesz aresztowany, tak jak ma to obecnie miejsce na Węgrzech.
@DarthPejter: przy takiej ilosci czlonkow tylko wsrod swoich rodzin beda miec kolo 200k wiec spokojnie spodziewalbym sie 500k podpisow przez te kilka dni, biorac pod uwage ze wszystkich zaangazowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kogi: tfu na ciebie pisowski symetrysto. Przez takich ludzi jak ty, cofnęliśmy się w rozwoju o jakieś 10 lat, nasza pozycja i dobre imię na arenie międzynarodowej zostały zszargane. Ależ PiS wyprał ci mózg skoro uważasz, że PO chciało sprzedać Polskę Rosji i Niemcom. Twój rząd zamiast wydobywać nasz węgiel skupuje go właśnie od ruskich.
Pobierz c.....i - @kogi: tfu na ciebie pisowski symetrysto. Przez takich ludzi jak ty, cofnęl...
źródło: comment_1591450315ueklU4U58rOWLy0k4DUMMi.jpg
w jakim sensie? Myślisz, że RT pozwoli sobie na łamanie Konstytucji jak to robi od 5 lat PAD?


@chianski: Ogólnie zadaniem RT jest niepozwalanie na nic i blokowanie wszystkiego jak leci przez najbliższe 4 lata, żeby w pełni obrzydzić ludziom PiS i w następnych wyborach parlamentarnych się ich pozbyć. Gdyby wygrał Duda, to za kilka miesięcy ludzie zapomnieliby o trudach pandemii i znowu PiS by im nie przeszkadzał, jak kilka miesięcy
@chianski: "Prawda jest taka, że właściciel, czyli Ministerstwo Gospodarki, generalnie w dupie miało całe górnictwo przez całe siedem lat. Były pieniądze, a oni, wiesz, pili, lulki palili, swoich ludzi poobstawiali, sam wiesz, ile zarabiali i nagle pierdyknęło. A ja to słyszałam naprawdę od roku, to na pewno. Tylko to nie jest moja kompetencja… Jest Tomek, który ma się tym zajmować, Tomczykiewicz. Tak zaczęli do mnie z tą kompanią chodzić, no to