Wpis z mikrobloga

Po raz pierwszy od dawna czuję, że pokonanie pisu i zatrzymanie destrukcji mojej ojczyzny jest w zasięgu ręki.

Nigdy wcześniej nie widziałem takiej mobilizacji społecznej, w dwa dni Trzaskowski zebrał więcej podpisów niż inni kandydaci w ponad tydzień. Ot moja mama, która wcześniej nigdy nie angażowała się w takie akcje, teraz zebrała już prawie sto podpisów wśród znajomych i zbiera je dalej.

Obóz rządzących musi być nieziemsko obsrany, na wiece RT przychodzą setki jak nie tysiące ludzi, a PAD przywozi ze sobą sztuczny tłum XD Chyba coś pękło, przynajmniej mam taką nadzieję. Wiem, że wyborców pisu nie przekonamy, ale możemy przekonać tych, którzy wcześniej nie głosowali. Wierzę, że ludzie nie omamieni propagandą rządu dostrzegają jak zła jest ta władza i powie basta.

Te wybory to moment, który zadecyduje o przyszłości Polski. Wybierzmy mądrze bo kolejnej szansy już nie będziemy mieli.

#wybory #polska #wyboryprezydenckie2020 #polityka
c.....i - Po raz pierwszy od dawna czuję, że pokonanie pisu i zatrzymanie destrukcji ...

źródło: comment_1591449554r5XNhCWJXOssrnjiW92TUU.jpg

Pobierz
  • 166
  • Odpowiedz
@chianski: hahaha, ales ty jest smieszny. w tych wszystkich aferach to wsadza sie płotki, bo nie ma sposobu, żeby wymiar sprawiedliwości w PL powsadzał grube ryby
  • Odpowiedz
@chianski: w drugiej turze może być ciężko Czaskoskiemu bo kluczowy może być bezpartyjny elektorat Hołowni który prawdopodobnie będzie zawiedziony i w ogóle nie pójdzie na drugą turę.

Jedyną realną opcja wygrać w drugiej turze z Dudą to Hołownia.
  • Odpowiedz
@tripex: Według mnie wybranie Trzaskowskiego albo na Kosiniaka-Kamysza obecnie daje jedynie wstrzymanie działania rządu. Będą blokować wszystko po kolei tylko po to, żeby sparaliżować rząd. Metoda po trupach do celu. Co z tego, że kraj na tym ucierpi, skoro opozycja dorwie się do stołka w efekcie.

Wybranie Dudy wiadomo, co oznacza - zatwierdzanie wszystkiego jak leci.

Wybranie kogokolwiek innego spoza tej trójki wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem. Choć nie znam
  • Odpowiedz
@mrKuaku: moim zdaniem czy to RT czy to SH na ludzie wygrają w drugiej turze. Jednak wolę by był to RT - ma znacznie większe doświadczenie polityczne, potrzebujemy kogoś z dobrym zapleczem.
  • Odpowiedz
@chianski:

moim zdaniem czy to RT czy to SH na ludzie wygrają w drugiej turze. Jednak wolę by był to RT - ma znacznie większe doświadczenie polityczne, potrzebujemy kogoś z dobrym zapleczem.


Były prowadzone badania że na Hołownie w drugiej turze zagłosowałby prawie każdy, na Trzaskowskiego takiej pewności nie
  • Odpowiedz
@chianski: a jak można w takim razie zaufać człowiekowi który jednego dnia mówił że nie ma takiej opcji że opuści Warszawe, a drugiego stawia się na wezwanie partii i wykonuje rozkazy zarządu startując w kampanii i mając w dupie 2mln Warszawiaków ?

On nas wszystkich wydyma tak samo jak Warszawę.
  • Odpowiedz
@mrKuaku: sorry, robię sześć neapolitańskich pitcek pod rząd XD Moim zdaniem w takiej sytuacji „zdrada” Warszawy to nic złego, bo bez wolnej Polski sama WWA nic nie zrobi. Polityka to polityka, nie przewodzisz wszystkiego co może się wydarzyć. RT miał największe szanse na pokonanie Dudy wiec startuje teraz w wyborach i tyle.
  • Odpowiedz
@chianski: nie mogę zrozumieć tej logiki trochę, u Trzaskowskiego "zdrada Warszawy" to nic takiego, Hołownia natomiast nie dał żadnych argumentów do braku zaufania, nikt za nim nie stoi (pieniądze tylko ze zbiórki) a co więcej jego przeszłość świadczy o tym że jest po prostu przyzwoitym i dobrym człowiekiem no ale nie jest godny zaufania.

Trochę tak dla mnie dziwne.
  • Odpowiedz
Po raz pierwszy od dawna czuję, że pokonanie pisu i zatrzymanie destrukcji mojej ojczyzny jest w zasięgu ręki.

Nigdy wcześniej nie widziałem takiej mobilizacji społecznej


@chianski: weź #!$%@?, #!$%@? jak w każdym wywiadzie Trzaskowskiego, te same frazesy. Ja rozumiem że chcemy pokonać Dudeła, ale takie laurki i propaganda na wspaniałego Czaskoskiego to trzeba być albo z jego sztabu wyborczego, albo kretynem
  • Odpowiedz