Wpis z mikrobloga

Nigdy wcześniej nie używałem aplikacji randkowych typu tinder czy badooo, ostatnio zdecydowałem się zainstalować tą drugą. No spoko, szybko wpadło prawie 200 polubień z czego powiedzmy około połowa to parowania. Gdybym potrafił zrobić dobre zdjęcia to jeszcze więcej by wpadło pewnie, a robione były na szybko ot tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra, ale do sedna. Po tych paru dniach stwierdzam że laski na tych aplikacjach są strasznie, ale to strasznie nudne. Sorry jeśli uraziłem jakąś mirabelkę tutaj, ale taka prawda xD Ktoś powie że "dobra miras nie jesteś chadem dlatego nie chcą pisać", uważam się za mocno ponad przeciętnego gościa, nie raz mi to mówiły znajome. Sam mam wiele zainteresowań i już na samym początku rozmowy chciałem to zaznaczyć, przy okazji zakręcając jakoś gadkę żeby dalej się rozwinęła. Tylko jak tu rozwinąć gadkę, jak w odpowiedzi dostajesz coś w stylu "haha tak" "nom" "Hehe xd" "Ooo fajnie" itp. XD Zdarzyły się przez te parę dni perełki, z którymi fajnie można było zamienić kilka zdań więcej, z 2 nawet sobie teraz piszę już nie na badooo. Jednak niestety zdecydowana większość to nudne laski, bez konkretnych zainteresowań (pomijam pozowanie zdjęć do selfie, PODRÓŻE nad Bałtyk raz do roku w wakacje na open air czy oglądanie netflixa bo to główne zainteresowania większości z Nich xd). Ja zawsze staram się do każdej dziewczyny odpisywać kulturalnie i w miarę wyczerpać zadane mi pytanie do granic możliwości, bez względu czy mi się ktoś podoba fizycznie czy nie. Całe szczęście spermiarzem nie jestem i olewam takie, ale jednak rozkminka pozostaje dlaczego wam tak #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw
Kadet20 - Nigdy wcześniej nie używałem aplikacji randkowych typu tinder czy badooo, o...

źródło: comment_1591353621YLVRiYFn8VBs7LnD2N9M1Y.jpg

Pobierz
  • 17
@Kadet20: to chyba ogólnie pokolenie debili, bo moja siorka, lat 17, zainstalowała tindera na jeden dzien i jak mi pokazala co do niej dzieciaki w jej wieku wypisuja to musialem sie przejść po pokoju z żenady XD A jak odwiedzam rodzicow i akuta sa jej kolezanki to 2/4 maja taka pustke w oczach i wzrok steskniony za rozumem, ze az sie nie moge ze smiechu powstrzymac XD
@Kadet20: jak tak do ciebie pisze / odpisuje, to znaczy, że nie jest zainteresowana. To, że dostałeś lajka, to nic nie znaczy w tym wypadku niestety. Ponoć jak tinder wchodził to było inaczej, teraz się jednak trzeba trochę pomęczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kontokontokonto: teksty typu "zgubiłem się w twoich oczkach" jeden wypad w gory proponowal i tutaj autentyk, jak mu siora odpisala, ze nie bardzo lubi chodzic po górach, to odpisal "zawsze mogę Cię wziąć na barana". Ogólnie albo chcieli ruchac w bardzo nie umiejetny sposob, jeden jej wyslal zdjecie szczeniaczka z podpisem "wszyscy lubia szczeniaczki" XDDD, albo jedyny temat na jaki potrafili porozmawiać, to ze siora ma dobra dupe i czym oddychać
@Kadet20: Ja nawet koleżanek nie mogę znaleźć, bo i na stopie koleżeńskiej laski są nudne, mam parę znajomych-kobiet, ale po godzinnym przebywaniu z nimi nie mam energii przez 3 dni, męczą mnie bardzo swoim brakiem charyzmy, brakiem osobowości, nie chcą gadać o nauce, newsach, grać w planszówki, jedynie ple ple kto w ciąży i kto się rozwodzi, same ploty o ludziach znanych ze słyszenia. Współczuję facetom na rynku matrymonialnym.