Wpis z mikrobloga

Czesc,
chcialbym kupic telefon do 15 cm wysokosci z w miare nowym jak najlzejszym systemem Android do 1000 zł.
- 64 GB pamieci
- 4 GB ramu

Zalezy mi na lekkości i prostocie systemu, bez bajerów.
Najczęściej korzystaz z aplikacji Watsapp, Reddit, Google maps, gmail, Castbox.

https://www.gsmarena.com/results.php3?nPriceMin=150&nPriceMax=300&nHeightMin=145&nHeightMax=150&nRamMin=4000&nIntMemMin=64000&chkNFC=selected&sOSes=2&sOSversions=2910,2900
- Huawei P20 Lite
- Nokia 7.1 (Android one)
- Motorola One (Android one)
- Samsung Galaxy A41

Pierwsze trzy telefony to konstrukcje z 2018 roku, nie wiem czy to nie będzie mieć wpływu na płynność działania oraz przez jak długi czas będą otrzymywały aktulizacje
Czy był już podobny wątek o małych telefonach do 1000 zł?

#androidone #telefony #android
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli telefon działa sprawnie na nakładce to nie widzę sensu tego zmieniać.


@Suheil-al-Hassan: ale nie działa, zrozum to, że miui to jeden wielki bug (i jest coraz gorzej, bo xiaomi nie potrafi ogarnąć ilości modeli i ciągle dokłada nowe, teraz zastanów się jak mają to wszystko wspierać i testować wszystko), zresztą op nawet go nie bierze pod uwagę, i dobrze...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LewCyzud: co wy w tym iPhonie widzicie. Telefon jak telefon. Tak niektórzy zachwalają jak wygodnie się go używa a po godzinie zabawy nim nie zauważyłem nic co mnie poruszyło. To samo co w Androidzie w innych miejscach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jempierozki: @Suheil-al-Hassan: @vegetassj1: Kupiłem Motorola One z drugiej ręki za £75. Do ten pory jestem zadowolony. Bałem się, że Telefon bedzie za stary aby plynnie działał, ale jestem pozytywnie zaskoczony.
Funkcjonalności mi nie brakuje, w sumie to nie wiem co tracę w porównaniu do iPhone lub Samsung z Androidem i nakładką producenta bo nigdy z tych urządzeń nie korzystałem.
Porównując do Huawei ale-l21 to jestem niebo
  • Odpowiedz