Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja nowa partnerka jest chyba dziecinna :/. Wczoraj zapoznałem ją z moja paczką znajomych i ona powiedziała, że oglądała ostatnio w tv Vaiana skarb oceanu (to jest bajka jakby ktoś nie wiedział...) i bardzo jej sie podobał film... Wszyscy spojrzeliśmy na nią i kumpel śmiejąc się powiedział, ze to przecież bajka jest i że co ona, bajki ogląda w wieku 30 lat? Na co ona odpowiedziała, ze co z tego, ze to jest bajka i ze ona bedzie oglądać co chce i że czasami ogląda jakieś bajki w tv. No ogólnie trochę śmieszki heheszki z niej były ze strony moim znajomych ale mi zrobiło się potwornie głupio i trochę wstyd za nią - przyprowadzam dorosłą kobietę, o której mówiłem swoim znajomym same super rzeczy o niej (bo ona jest super) a ona wyskakuje mi z jakąś bajką :/.
Teraz mam jakies mieszane uczucia, z jednej strony ona jest naprawdę fajna, ma poukładane w głowie, ma naprawdę dobrą pracę a z drugiej strony 30 letnia kobieta ogląda bajki... Boje się, że moi znajomi odbiorą mnie jakoś dziwnie, że za moimi plecami będą się ze mnie nabijać, że taką wybrałem sobie dziewczynę, która ogląda bajki dla dzieci a ja wykonuje taki zawód, gdzie moja prezentacja jest dość ważna i nie chce żeby ludzia gadali, że taki mężczyzna wybrał sobie kobietę, która ogląda bajki.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed78f80a913fb53fa4e85bf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=========================...............] 62% (145zł/235zł)
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykrywaczbaitownaamw: @bergamota Władca pierścieni nie jest bajką dla dzieci, to zwykły film raczej dla osób dorosłych, bo często są w niej sceny przemocy i krwi np Hobbit wbrew pozorom też nie jest bajką dla dzieci, bo też są w niej sceny przemocy i krwi np scena w bitwie pięciu armii jak grupa krasnoludów z Torinem na czele jechali na kozłach do Azoga, to jak po drodze próbowali ich zatrzymać trole i Ci mając w kołach swoich wozów ostrza i z wyskoku jak skoczyli na nim i wszystkim łby obcięli, to raczej nie jesr widok dla dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy w wersji reżyserskiej dwóch wież jak Saruman jebnął samobója skacząc z wiezy w dól i nabil się na jakis kolec w kole i później fajnie się jego denat na tym obracał ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wiele innych scen

Podobnie Harry Potter też nie jest bajką dla dzieci, jest tam wiele scen przeznaczonych dla starszych widzów

A poza tym się z Tobą zgadzam, jeśli nie baitujesz
( ͡° ͜ʖ ͡°) to każdy powinien być wyluzowany i robić to co lubi, a nie na sile sie dopasowywac w jakieś ramy, przeciez Twoi starzy tez na pewno nie są śmiertelnie poważni, nie debatują na poważne zagadnienia dotyczące wszechświata ( ͡° ͜ʖ ͡°) i też p------ą głupoty, które nie przystoi na ich wiek, albo może im chodziło, ze zachowujesz się infantylnie jak na swoj wiek. Jak masz 20 lat i bawisz się samochodzikami, w piaskownicy zamiast do roboty
  • Odpowiedz
Userrrr: @szynszyla2018 Oglądasz bajki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) podobno jesteś tylko 3 lata starsza ode mnie czyli w tym roku 28 "oglądam bajki żeby oderwać się od wegetacji" XD dobrze, ze ta laska usunęła swoje konto, nie dojść ze wegetuje to jeszcze uznaje to za męczące i musi sie odprężyć oglądając bajki XD no nie wcale z ta osoba nie jest nic nie tak i Ty
  • Odpowiedz