Wpis z mikrobloga

O co chodzi w tej dramie wykopków z CD Projekt Red? Rozumiem, że nasi lokalni rasiści poczuli się opuszczeni i zdradzeni (przez firmę robiącą gry z antyrasistowskim przesłaniem, czego udało im się przez 13 lat nie zauważyć), ale dokładnie co zaszło?

#kichiochpyta #bekazprawakow #cdprojektred
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andreth: opublikowali post w którym się solidaryzują z Black Lives Matter, oczywiście zaraz na Twitterze osoby zaczęły postować All Lives Matter, a oni ukryli te odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@Andreth: A niby to lewaki są "płatkami śniegu" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Warto też wspomnieć, że zdaniem wychodków to co napisali na twitterze usprawiedliwia ich do tego, aby kraść grę i pobierać ją z nielegalnego źródła
  • Odpowiedz
@Andreth: mnie się nie podoba ta cenzura, że ukryli ten komentarza... ale to nie jest powód żeby nie kupić czy anulować preorder świetnie zapowiadającej się gry... nie dajmy się zwariować
  • Odpowiedz
  • 4
@Andreth Nie wiem jak wykopki ale mi się nie podobały różnice w oświadczeniach w wersji polskiej i wersji angielskiej. Firma IMHO nie powinna dostosowywać swoich oświadczeń do danego rynku - nie jest to ani wiarygodne ani uczciwe względem klienta. Tylko tyle.
  • Odpowiedz
  • 2
gry z antyrasistowskim przesłaniem


@Andreth: Aha, dlatego lansują się z rasistowskim "Black Lives Matter" a nie "All Lives Matter", logiczne.

@Khaine Niech się lansują ale niech będą uczciwi i robią to we wszystkich językach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz