Wpis z mikrobloga

O co chodzi w tej dramie wykopków z CD Projekt Red? Rozumiem, że nasi lokalni rasiści poczuli się opuszczeni i zdradzeni (przez firmę robiącą gry z antyrasistowskim przesłaniem, czego udało im się przez 13 lat nie zauważyć), ale dokładnie co zaszło?

#kichiochpyta #bekazprawakow #cdprojektred
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwszy raz zobaczyli w tv zamieszki w usa i jest pretekst żeby sie afiszować ze swoim rasistowskim s-----------m


@xionze: lepiej rasistowskim s-----------m niż małpim ogłupieniem, broniąc zwykłych złodziei i przestępców. Rozumiem, że potępianie takiego zachowania to rasizm bo murzynom wolno więcej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andreth: bo marketingowo pierdzielą głupoty, że czarni są ofiarami i są za wolnością, a tymczasem swoich własnych pracowników traktują jak współczesnych niewolników i crunchuja jak powaleni. Typowa zła organizacja i wykorzystywanie osób z pasją do osiągnięcia zysków i tyranię zespołów po 12+h godzin więcej. No i na dodatek na każdy rynek przygotowują inne oświadczenie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Andreth: chodzi o to że wykopki jak nie dostaną bólu dupska o coś przynajmniej raz na dwa dni to nie są spełnieni, więc sobie szukają tematów.
  • Odpowiedz
@ciachostko: Bredzisz jakby to były pierwsze zamieszki w USA. Nikt nie broni przestępców, coś ci sie umyśliło
W Europie też sie zdarzają, 9 lat temu w Anglii było gorąco i w 2005 we Francji.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak wykopki ale mi się nie podobały różnice w oświadczeniach w wersji polskiej i wersji angielskiej.


@Variv: Ja pytałam o wykopki. Korpo to korpo, nie ma przyzwoitości ani sumienia (czasem mają konkretni właściciele).

a tymczasem swoich własnych pracowników traktują jak współczesnych niewolników i crunchuja jak powaleni. Typowa zła organizacja i wykorzystywanie osób z pasją do osiągnięcia zysków i tyranię zespołów po 12+h godzin
  • Odpowiedz
@Andreth Słuchaj nikt ci nie powie prawdy ale prawda jest taka że chłopaki z cdp red przesunęli prezentację ponieważ najbardziej zainteresowani cyberpunkiem 2077 Amerykanie którzy prawdopodobnie kupią grę przynosząc dochód są w tej chwili zajęci ochroną własnego dobytku i mogli być tą prezentację zwyczajnie przeoczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale tego właśnie ta drama dotyczyła,


@Maneharno: Szczerze wątpię, jako że drama wybuchła teraz (kiedy usunęli nieprzychylny komentarz na reklamowym koncie na twitterze, jak rozumiem) a fatalne praktyki w zatrudnieniu CD Projekt Red znane są od wielu lat.
  • Odpowiedz
@Andreth: > a fatalne praktyki w zatrudnieniu CD Projekt Red znane są od wielu lat.
A kto im każe tam pracować? To jest branża IT, nową pracę znajdą w 2h.
  • Odpowiedz
@Hehe: Toteż znam człowieka, który na propozycję pracy w CD Projekt Red roześmiał się perliście i pracuje (o ile wiem z zadowoleniem, choć dawno nie mialam kontaktu) w 11 bits studios. Co CD Projekt Red w żaden sposób nie usprawiedliwia.
  • Odpowiedz