Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafaauu: miałem ten sam problem z Titanfall 2 i Sims 4. Sporo szukałem, dzwoniłem do supportu i okazuje się, że po prostu nie ma takiej możliwości. Bez sensu ale co zrobisz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@rafaauu: z poziomu przeglądarki masz wybór "za darmo" lub "za darmo", jedna z tych dwóch opcji to psplus ale to tylko pod warunkiem że wcześniej nie "kupiłeś"/pobrałeś z accesa ( )
  • Odpowiedz
@kidi1: Ja nie twierdze ze wśród indyków nie ma dobrych gier, ale te naprawde dobre zazwyczaj trafiają na konsole tez.
  • Odpowiedz
  • 0
@sm_m Mam setki gier na PC, takie, które uwielbiam i takie, które włączam raz na kilka lat. Konsola mi na to nie pozwala. Mało wśród nich indyków.
  • Odpowiedz
@kidi1: Mam to samo na konsolach, od czasu jak przestałem kupować gry AAA na Windows. Indyki zazwyczaj mają bardzo małe wymagania, więc też mogę zagrać kiedy chcę, mimo że mam obecnie integrę Intela. A prawdę mówiąc to w związku z tym, że czasu coraz mniej to nieczęsto zdarza mi się odpalić grę, którą już przeszedłem.
  • Odpowiedz
@sm_m: Dla mnie podawanie argumentu exclusivów jako wyższośc nad PC jest wręcz śmieszne. Przecież na PC jest o niebo więcej gier, których nie ma na konsole, tanieją dużo szybciej i też dużo w nich gier AAA a nawet więcej, jeśli komuś już tak bardzo na tym zależy. Do tego kompatybilność wsteczna pozwala mi grać w całą serię np Fallout, HoMM Civilization i wiele innych gier uznanych za prekursorów swojego gatunku.
  • Odpowiedz
@kidi1: No dobra, sam jestem fanem klasycznych Falloutów. F2 przeszedłem chyba ze 20 razy i HoMM3 i jak najbardziej ruszą one na dowolnym komputerze, który każdy posiada. Jak ktoś chce grać tylko na PC to spoko, ale odcina się wtedy od wielu naprawdę dobrych i świetnie zrealizowanych gier. Dodatkowo jak dla mnie (choć dla wielu nie ma to znaczenia) bardzo ważną zaletą jest ciągle możliwość kupienia gry na nośniku.
  • Odpowiedz