Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie cierpie pajacowania a chcialem sie mocno poruchac. Mialem wybor divy albo pajacowac. I sluchajcie co zrobilem. Zaplacilem typowi 300zl, zeby za mnie spermil na tinderze az umowi mnie z laska na seks xdd. I serio do tego seksu doszlo. Typ widzialem niezle do niej pajacowal. Mi to calkowicie powiewa, pisze zawsze hej, co tam. Zadnego wysilku nie wloze, poki ona nie wlozy.

W kazdym razie nie wiem czy to zaruchanie liczyc jako ,,seks za darmo” czy jako jak pojscie na dziwki.
#tinder #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed66400a913fb53fa4e83dd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[=========================...............] 62% (145zł/235zł)
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty wiesz co właśnie #!$%@?ś? Zapłaciłeś komuś, aby umówił Cię na seks z dziewczyną, to tak jak po prosić mamę, aby zadzwoniła i umówiła Cię do lekarza, bo ty się zwyczajnie cykasz. Piszesz tutaj o pajacowaniu, ale jedynym pajacem jesteś tutaj Ty, bo zapłaciłeś kolesiowi hajs tylko za to żeby sobie poklikał z loszką i umówił Cię na randkę xD nosz #!$%@? Błazen! No i zapomniałbym 2/10 bo odpisałem.