Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
skoro na portalach typu #tinder albo #badoo jest tyle samotnych matek, to koniec koncow ktos się z nimi wiąże - i tu pytanie do Was (chciałem je potraktować poważnie) - czy kiedyś mieliście jakieś doświadczenia z tego typu związkami?

Takie kobiety - np lekko po 30 roku życia - szukają bardziej ojca dla dziecka niż faceta do wybawienia się, więc jestem ciekaw jak to wygląda z perspektywy osoby która wchodzi w taki związek. Koniec końców nie wiążesz się wtedy tylko z kobietą, ale i z jej dzieckiem, oraz uczestniczysz w całej tej sytuacji gdy np biologiczny ojciec dziecka je odwiedza, i tak dalej.

Macie może doświadczenia jak to wygląda w praktyce?

Liczę na szczere odpowiedzi, ale otaguję też #p0lka, #przegryw, bo te tagi często się pojawiają podczas gdy są tu wrzucane screeny z samotnymi matkami z portali.

#niebieskiepaski #rozowepaski #samotnamatka #matka #rozwod



Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed64cbba913fb53fa4e8350
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[=====================...................] 53% (125zł/235zł)
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: syf w który nie warto się ładować jedyny przypadek kiedy ojciec jest nieżywy inaczej to krzywa faza ( chyba że ktoś jest masochistom ) druga rzecz dzieciak zawsze będzie cię zlewał.


@furelsom: +1 been there done that
różne są koleje losu i nie ma sensu oczerniać kobiet, które posiadając dzieci szukają partnera, ale najpierw trzeba sobie zadać milion razy pytanie czy jest się pewnym i trzeba rozważyć
  • Odpowiedz
SześcioramiennaPrzyjaciółka: Moj kolega ma dziewczynę z dzieckiem. Zakochał się w niej wiec przestało to miec dla niego znaczenie ze ma dziecko z innym. Kobieta z dzieckiem juz nie ma prawa ułożyć sobie zycia? Są różne sytuacje w życiu. Czasem lepiej odejsc od faceta niz marnować sobie zycie. Jak mozna wyzywac i ponizac kobietę ktora zrobiła sobie dziecko? Byla w związku byla zakochana mieli plany wiec co w tym dziwnego? Zycie roznie
  • Odpowiedz
OP: @choochoomotherfucker masz rację, zastanawiam się jakich innych tagów mógłbym użyć, żeby mieć odpowiedzi nie-dla-beki.

W każdym razie - mam 34 lata, mam opcję związku z 34 latką (półtora roku starsza), ma 3-letniego synka, no i hm, byłego męża. Zastanawiam się w co się pakuję, przy czym ciekawią mnie głównie te pozytywne aspekty, bo akurat o nich się bardzo mało mówi.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
  • Odpowiedz
ZuchwałyBarman: Jedno jest pewne, samotne matki są bardziej przystępne i otwarte. W poprzedniej pracy przymilała się do mnie jedna fajna dziewczyna. Naprawdę ładna i sympatyczna. Tak się składało, że kawałek drogi jeździliśmy jedną linią autobusową. Sama się do mnie dosiadała, jeśli było koło mnie wolne miejsce. Fajnie się z nią gadało przez te kilkanaście minut wspólnej jazdy. Nawet byłem zainteresowany, ale czar prysł, gdy dowiedziałem się, że ma dziecko. Nie mam
  • Odpowiedz
To było wiele wiele lat temu. Byłem zbyt młody, by czytać na wykopie wysrywy o chadach, p0lkach i beciakach. Mimo to, już wtedy nie byłem chętny do wchodzenia w taki układ.


@AnonimoweMirkoWyznania: To, że facet nie chce kobiety z dzieckiem, jest jak najbardziej zrozumiałe. Tyle że na wykopie w takich tematach jest głównie wyzywanie samotnych matek od puszczalskich i obrażanie facetów, którzy z takimi babkami są.
  • Odpowiedz
SzklanyDziadek: Chcesz opinii o ciastku japkowym na portalu, gdzie 90% dzieci o zaburzeniach emocjonalnych jedzie po ciastku japkowym, a do tego oznaczasz zapytanie tagami #ciast0japk0we #j--------a No Mirku, czegoś Ty się spodziewał?
Popytaj starszych ciotek, babek, sąsiadów, to doszukasz się historii z życia, nie z wykopka.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mialem doswiadczenia nawet nawet sporo i nie wiem skad pomysl, ze mialaby szukac ojca dla dzieci? Przeciez one maja ojca.
Do tego jezeli bedziesz takim dzieciom pajacowal ojca to natychmiastowo Cie znienawidza.
BO NIE JESTES ICH OJCEM.
Dla nich zawsze bedziesz bolcem ich matki.

Maja swoje relacje ze swoimi dziecmi i relacje
  • Odpowiedz