Wpis z mikrobloga

@Owoc12: @Noxgate:
Jedna z podstawowych zasad dla /r news

Titles should be sourced directly from the linked article's title, or from the lede paragraph of the linked article.

Oraz konsekwencja:

Posts which do not have a title sourced directly from the article's headline or lede may be removed at discretion of the mods.


O NIE ŻYDOKOMUNIŚCI Z REDDITA WPROWADZAJĄ CENZURĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Odpowiedz
Nie. Po prostu tam na każdym subreddicie są inne zasady typu tytułowanie postu itd


@ZeT_: na tym redicie, gdzie 12 osób jest modami na 80 najpopularnierszych subreditach, czy jakoś tak. Nigdy tego nie przeczytałem, bo zawsze spadało xd
  • Odpowiedz
@Owoc12: może złe oznaczenie na subreddit? Podobnie miałem na /modernwarfare jak dodawałem screenshoty z nieodpowiednim 'flair'. Z automatu leciało do kosza.
  • Odpowiedz
@Owoc12: also, skoro automatycznie zdjęty to musiał być automod, wiele for na reddicie ma zasadę że w przypadku artykułów trzeba wykorzystać oryginalny tytuł. powinieneś dostać w prywatnej wiadomości informację dlaczego bot usunął twoją wiadomość.

Your post will be removed if it:


is not news.

is not in English.

is an opinion/analysis or advocacy piece.

primarily concerns politics.

The title must be the actual title or the lead.

has a pay wall
  • Odpowiedz
Na wykopie też by się przydała taka zasada. Ale naglowki prawicowych (sponsorowanych przez Rosję?) to często taki ściek że nawet nie musielby zmieniać.

Swoją drogą sebek wyklęty dodaje filmiki do /r/news zamiast do /r/videos...
  • Odpowiedz
Moderatorem na subreddicie zostaje ten kto go założył (jest też proceder handlowania miejscami itp) więc poziom moderacji jest losowy.

Podczas gdy tak własnie dziala wolny rynek - kto piereszy ten lepszy.

Na skrajnie prawicowe subreddity prawie nikt nie wchodzi.
  • Odpowiedz