Wpis z mikrobloga

@Owoc12: @Noxgate:
Jedna z podstawowych zasad dla /r news

Titles should be sourced directly from the linked article's title, or from the lede paragraph of the linked article.

Oraz konsekwencja:

Posts which do not have a title sourced directly from the article's headline or lede may be removed at discretion of the mods.


O NIE ŻYDOKOMUNIŚCI Z REDDITA WPROWADZAJĄ CENZURĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie. Po prostu tam na każdym subreddicie są inne zasady typu tytułowanie postu itd


@ZeT_: na tym redicie, gdzie 12 osób jest modami na 80 najpopularnierszych subreditach, czy jakoś tak. Nigdy tego nie przeczytałem, bo zawsze spadało xd
@Owoc12: może złe oznaczenie na subreddit? Podobnie miałem na /modernwarfare jak dodawałem screenshoty z nieodpowiednim 'flair'. Z automatu leciało do kosza.
@Owoc12: also, skoro automatycznie zdjęty to musiał być automod, wiele for na reddicie ma zasadę że w przypadku artykułów trzeba wykorzystać oryginalny tytuł. powinieneś dostać w prywatnej wiadomości informację dlaczego bot usunął twoją wiadomość.

Your post will be removed if it:


is not news.

is not in English.

is an opinion/analysis or advocacy piece.

primarily concerns politics.

The title must be the actual title or the lead.

has a pay wall
@Owoc12: Może gościu zanim przyjdziesz płakać na wykop i siać gównoburzę z niczego zastanów się, czy przypadkiem Twój post nie został zdjęty z automatu jako duplikat, bo generalnie od wczoraj to wisi na /r/news:

https://www.reddit.com/r/news/comments/guax4y/its_unacceptable_richmond_police_chief_gets/

Ale no prawda jest zdecydowanie mniej ciekawa niż nieistniejąca #afera z dupy