Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie, używam w samochodzie transmitera bo nie chce zmieniać oryginalnego radia, tylko jest taki problem, że po wyjęciu kluczyków nie odcina prądu w zapalniczce, więc muszę za każdym razem wyjmować transmiter.

Czy jest możliwość i w miarę łatwo da się to zrobić żeby po wyjęciu kluczyka odłączało też prąd w zapalniczce?

#pytanie #samochody #elektronika
  • Odpowiedz
@Owoc12: powiem coś śmieszniejszego - #!$%@?łem spotify. Napisałem do tych #!$%@?ów na FB, grzecznie "Szanowni Państwo, liczyłem na serwis z muzyką, a nie z ideologią. Zaniepokojony próbami wpajania nie popieranych przeze mnie ruchów "BlackLivesMatters" które prowadzą do anarchii - rezygnuję z Państwa usługi" - usunęli wiadomość (pewnie zgłosili) i zablokowali możliwość konwersacji :D
  • Odpowiedz
@Owoc12: A czego się spodziewałeś po typowym zachodnim portalu jeśli chodzi o kwestie społecznościowo-polityczne? Dyskurs jest tam przesunięty o wiele bardziej na lewo i wychodzi z tego niestety jeden wielki tęczowy ściek. Z samego reddita warte uwagi są jedynie subreddity typowo techniczne, resztę najlepiej olać.
  • Odpowiedz
@Owoc12: Ten post dość dobitnie pokazuje, jak łatwo niektórym tutaj przychodzi wyciąganie wniosków z powietrza. Skoro usunęli ci post w ułamku sekundy, to w pierwszym odruchu powinieneś podejrzewać jakiegoś bota, który np. automatycznie reaguje na jawne naruszenia regulaminu danego subreddita. Ten trop nie dość, że okazuje się słuszny, to jest też jakkolwiek sensowny, w przeciwieństwie do doszukiwania się spisku wszechmocnego lewactwa, które się na ciebie uwzięło i postanowiło w ćwierć sekundy
  • Odpowiedz