Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że ADC w brązie mogą tak bardzo nie znać podstawowych mechanik? Kurde każda linia jaką widzę w miare wie co ma robić. Czasem support zamula, ale to jest cholernie trudna rola więc wybaczam. Ale ADC? 2 rzeczy mają do zrobienia. Wyfarmić się i kiteować w TF. O ile zdarzy się taki co nawet nie najgorzej farmi i te 200 minionów w 30 minucie przebija (wiem dalej słabo ale widzę, że to taka magiczna bariera w brązie, którą mało kto przebić potrafi), o tyle w teamfightach 3/4 z nich to łamagi totalne.

Stoją i strzelają. A właściwie zrobią dwa AA i tyle ich było widać, bo albo uciekają i nie użyją nawet żadnego skilla, albo już dawno leżą, bo prą na przód za bardzo.

Najlepsze jak zadasz im pytanie czy potrafią kite'ować? Często nawet nie wiedzą co to znaczy XD Jezu co Ci ludzie na tym ADC w ogóle robią? Wychodzi, że klikają kompletnie bezmyślnie. Każda inna linia jakoś swoją robotę robi, przynajmniej próbuje. Nawet w brązie. A ADC to jakieś zombie.
#leagueoflegends
  • 7
@ruda_stuleja Gold 1, mam nagranie na dysku z tego timfightu. Adc stoi i nawet nie strzela, biegał do przodu i do tyłu bo sie bał. Ostatnio trafiłem na typa który nie wiedział co to znaczy kite'ować, poziom gold 2. Spoko, wyżej jest tylko gorzej bo 3/4 jest carrowanna do golda/platyny po sezonowe nagrody
@ruda_stuleja Niestety tak jest XD Ja rzuciłem granie, main supporta i jak grałem to zazwyczaj duo z adc/mid żeby z tego bota cokolwiek było. Przestałem grać miesiąc temu ale nie będę sie rozpisywał czemu, a nagrań takich kasztanów z golda i platyny mam pewnie z 20gb. Nie pomaga tej grze to że ułamek nowych graczy ściera sie z falą smurfów, czasem twój adc nie ma szans sie nauczyć grać bo dostaje po
@ruda_stuleja Jeżeli jesteś mainem supporta i dostaniesz autofilla na adc to imo najlepiej sie zamienić. Autofill prawie nigdy nie ogarnie co masz zamiar robić, a Ty grając na supporcie możesz całkiem fajnie załapać mechaniki adc i będziesz lepszy niż jakiś random z jg