Wpis z mikrobloga

@mateusz-kupiec to nie jest tak że my jako ludzie cie nienawidzimy, ale swoim zachowaniem prowokujesz sytuacje w której jesteś posmiewiskiem. Zamiast bluzgac na hejterow pokaz im ze dajesz w zyciu rade, znajdz sobie pracę, wiem ze moze byc ciężko, ale jak ktoś chce to i na sprzątanie peronów pójdzie, ogarnij się z piciem, zrób remont na meli yyy znaczy sie w mieszkaniu, zeby tesciowa i zona byly dumne, poświęć wolny czas dziecku zamiast zebrom, ale przede wszystkim, na litość boga PRZESTAŃ #!$%@? KŁAMAĆ NON STOP. Ogatnij sie Mati, bo jak bedziesz robił tak dalej, to bedziesz gówno nie człowiek. BEBC
#bonzo
  • 13
@loginXD: podpisuję się po tym postem, uważam dokładnie tak samo, nic nie mam do Mateusza, ale on ciągle kłamie i każdego dnia się czuję przez niego oszukiwany, jeżeli ktoś tak robi, to jedyną odpowiedzią na to powinna być prawda, którą widzicie tu na hasztagu. Nie wolno kłamać, bo przez kłamstwa życie człowieka jest coraz bardziej zagmatwane i trudne do ogarnięcia.
się czuję przez niego oszukiwany


@RobertWolak: A w dupie mam, nic mi nie robi swoim oszukiwaniem. Bardziej mnie wnerwia że siebie oszukuje i robi gówno nie ludzi z siebie i rodziny.