Wpis z mikrobloga

Już widzę jak polskie instagramówy na swoje insta-story wrzucają hasztagi typu blacklivesmatter
co ciekawe 80 % życie czarnoskórej społeczności zna tylko z Netflixa
No tak xD bo u nas też panuje rasizm - bo tak. Tak naprawdę my jesteśmy na świecie najmniej rasistowskim narodem, ale trzeba bieżące problemy w USA przenieść na zacofaną Polske, no tak

#usa #protest #kolorowaagitacja #logikarozowychpaskow
Mescuda - Już widzę jak polskie instagramówy na swoje insta-story wrzucają hasztagi t...

źródło: comment_1591018152kVTR2YVnvnXAy9vVzwCICB.jpg

Pobierz
  • 19
@Mescuda: to jest twitter, tam serio takie #!$%@? siedzą. Polecam sobie czasami poczytać komentarze pod tweetami Trumpa, takiego #!$%@? to nigdzie nie widziałem
@Rymcymcymw: Ludzie nie widzą destrukcyjnych zachowań innych, najgorsze jest to, że wszyscy na to pozwalają i to jeszcze wspierają, bo według ich nie ma czegoś takiego jak rasizm w drugą stronę. Jest tylko w jedną, Martin Luther King się w grobie przewraca jak widzi co się #!$%@?, nie tak miało to wszystko wyglądać xD
@Rymcymcymw: Jestem pewien, że jej dziadkowie już dawno specjalnie zmienili płeć, by zmazać z siebie wstyd białego mężczyzny to samo tyczy się braci, kuzynów i ojca, kumple owszem, ale tylko Ci, których nie stać na operację zmiany płci i publicznie płaczą mówiąc, że biali mężczyźni to najgorsze co spotkało nasz świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MadFoxxy ziomek na twitterze wyjaśnił że nie każdego czarnego obrazisz mówiąc n word szczególnie w internecie bo kto jakiegos polaczka bedzie sluchal
To go zjechali bo co on moze wiedziec co czuje taka osoba X D
@EsoGetsReal: xDDD Ludzie nie wiedzą, że ze skrajności wchodzą w jeszcze gorszą skrajność, nawet nie próbuję gadać z tymi ludźmi i tłumaczyć im statystykami, historią, że na przykład to czarny wódz sprzedawał swoich do niewoli, bo zaraz mi powiedzą, że to wszystko "fake newsy" są, albo cholera wie co jeszcze xD
@Mescuda: > Tak naprawdę my jesteśmy na świecie najmniej rasistowskim narodem

Dokładnie! Najlepiej to widać na wykopie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli dla wykopka nie można sprzeciwiać się rasizmowi, jeśli się nie jest Panem Mokebe? xD

A co z tą bronioną przez wykopek pe el wolnością do wypowiedzi?
Jeśli Ci się nie podoba, to po co ich oglądasz?

Tak wiele pytań bez odpowiedzi...
@Mescuda: To dużo bardziej skomplikowana sytuacja, kto był w USA ten ma trochę mniej zrozumienia dla czarnych z getta. Osobiście przed pobytem w USA byłem mocno tolerancyjny, pare lat jeżdżenia do USA, dwie strzelaniny, pare niebezpiecznych sytuacji mnie z tego wyleczyło.
u nas też panuje rasizm - bo tak. Tak naprawdę my jesteśmy na świecie najmniej rasistowskim narodem

XD
Widać to szczególnie po tych wszystkich wysrywach na wykopie. Ale wiadomo, Polacy, a szczególnie wykopki, są najbardziej tolerancyjnym narodem ( ͡º ͜ʖ͡º)