Wpis z mikrobloga

PALMY OCENIONE POZYTYWNIE - MAMY TO XDDDDDDDD p r a w i e :|

Jak widzicie po komentarzu, średnio na jeża chcą palmy. Ja się jednak nie poddam i będę walczył chociaż o te 2 palmy w donicy - symboliczne, bo symboliczne, ale chyba niestety tylko na tyle nas aktualnie stać :/ Chciałbym, żeby te palmy stanęły, jako symbol tego, że razem coś zdziałaliśmy i rzucimy trochę cienia we Wrocławiu.

Będe musiał się skonsultować z ludkami z kilku organizacji, żeby opracować projekt bo jako człowiek IT na planowaniu przestrzeni miejskiej znam się tyle co grałem w Cities Skylines. Także no będę dawać znać po konsultacjach. Tak czy siak ludzie, jest sukces, palmy nie zostały odrzucone od razu i widze, że coś z tego będzie xD

https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/projekty-2020/projekt,id,13
#wroclaw #palmynalegnickiej
Reepo - PALMY OCENIONE POZYTYWNIE - MAMY TO XDDDDDDDD p r a w i e :|

Jak widzicie ...

źródło: comment_1591014976FDzq8nW5PgxuR8hUd43dlr.jpg

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reepo: Czy Świnoujście leży w Polsce? - TAK
Czy Świnoujście ma w związku z tym klimat Polski? - TAK
Czy w Świnoujściu rosną palmy posadzone wprost do ziemi?..... TAK

Zatem masz argument
  • Odpowiedz
Gdyby jeszcze tylko POTĘŻNA SIKLAWA powstała to Wrocław byłby rajem. Mam nadzieję że ten projekt przejdzie żeby pokazać jaką patologia jest WBO
  • Odpowiedz
@Reepo:
Bartosz ja cię proszę. Nie p-------------y naszych miejskich pieniędzy na jakieś niefunkcjonalne bzdety.
Ja rozumiem, że jesteś socjalistą i cię korci by to p-----------ć.
  • Odpowiedz
@malomaligno: @mhrok87: uwaga uwaga, podpowiem wam coś xD
Nie głosujcie po prostu na ten projekt jak wam nie pasuje i tyle xDDDD D E M O K R A T Y C Z N Y wybór co zrobić z miejskimi pieniędzmi, czy mają stawiać nowe huśtawki, nowe ławki czy drzewa, ludzie sami mogą wybrać na co chcą wydać pieniądze przeznaczone na budżet obywatelski - ba - ludzie mogą
  • Odpowiedz
@Constantine: nie no to będą zwykłe drzewa na 100% Kwestia tego, żeby się postarać o te dwie donice z jakimiś palmami, symbolicznie, żeby to mogło się nazywać "palmy na legnickiej" i żeby wszyscy mieli chociaż odrobine poczucia, że mają jakikolwiek wpływ na wygląd Wrocławia, nawet jeśli pomysł jest dziwny.
Widzę po pierwszej rozmowie, że może to być ciężkie, będe musiał sporo porozmawiać z WBO, żeby dojść do logicznego rozwiązania. Nie
  • Odpowiedz