Wpis z mikrobloga

PALMY OCENIONE POZYTYWNIE - MAMY TO XDDDDDDDD p r a w i e :|

Jak widzicie po komentarzu, średnio na jeża chcą palmy. Ja się jednak nie poddam i będę walczył chociaż o te 2 palmy w donicy - symboliczne, bo symboliczne, ale chyba niestety tylko na tyle nas aktualnie stać :/ Chciałbym, żeby te palmy stanęły, jako symbol tego, że razem coś zdziałaliśmy i rzucimy trochę cienia we Wrocławiu.

Będe musiał się skonsultować z ludkami z kilku organizacji, żeby opracować projekt bo jako człowiek IT na planowaniu przestrzeni miejskiej znam się tyle co grałem w Cities Skylines. Także no będę dawać znać po konsultacjach. Tak czy siak ludzie, jest sukces, palmy nie zostały odrzucone od razu i widze, że coś z tego będzie xD

https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/projekty-2020/projekt,id,13
#wroclaw #palmynalegnickiej
Reepo - PALMY OCENIONE POZYTYWNIE - MAMY TO XDDDDDDDD p r a w i e :|

Jak widzicie ...

źródło: comment_1591014976FDzq8nW5PgxuR8hUd43dlr.jpg

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
@xGreatx: jakbym chciał manipulować czymkolwiek to bym nie napisał w poście dokładnie o co chodzi, jak i bym nie załączał screena z odpowiedzią - nie moja wina, że typowe wykopki potrafią przeczytać max 3 słowa w internecie i nie mają siły przeczytać 4 zdań i nagle są w szoku, sądzą, że ktoś ich chce oszukać bo nie napisał im w 3 pierwszych słowach wszystkiego xDDDD
  • Odpowiedz
@xGreatx: Palmy są jako nazwa projektu, a jako, że projekt został zaakceptowany i teraz jest opracowywane stadium wykonywalności same drzewa - palmy jeszcze ostatecznie nie są skreślone - w formie np donicowej. Jup mogłem dać cudzysłowie, ale z podniecenia nie dałem, może to by było jaśniejsze, ale kurła nie jestem agencją PR tylko zwykłym wykopkiem więc piszę na szybko xd W tym samym zdaniu dałem też, że p r a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reepo: 2 bańki na palmy. Xd pomyśl sobie ile byłoby palm jakby Sasin wydał kasę na palmy a nie na druk kart do głosowania xdd
  • Odpowiedz
@Reepo: Nie gadaj że to Twój projekt? Szanuje motzno.

We wro to niestety tak jak pisze @zdjecie_z_wenszem jak grałeś w cities skylines to się lepiej nadajesz do urzędu miejskiego i np rady polityki mobilności niż 3/4 jej członków którym samochodoza przeżarła mózgi "xD" - smutne ale prawdziwe.
  • Odpowiedz
na planowaniu przestrzeni miejskiej znam się tyle co grałem w Cities Skylines


@Reepo: to i tak lepiej niż 90% decydentów, takie mam wrażenie
  • Odpowiedz
@Reepo: albo washingtonia filifera mogła by być spoko, tylko na większe zimy potrzebowałaby osłony, może z jakimś dogrzewaniem, leci obok prąd więc technicznie to nie problem.
Jakie dwie palmy? Jakby mieć taką swoją kalifornijską palm way, to by była atrakcja. Palmy nie mają konarów wiec nie było konfliktów z trakcją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@000loki: takie właśnie założenie - jakiekolwiek drzewa są nadal lepsze niż patelnia jaka tam aktualnie panuje :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felonious_Gru: no mógł mieć pro plejerów, nie wiem która to była część, ale zwykle zadłużenie = bankructwo i koniec gry. To raczej ciekawostka aniżeli agitacja polityczna btw - po moim profilu raczej widac że za bardzo się nie lubię z PiS xD Pamiętałem ze czytałem o tym dawno temu chyba w cdaction czy coś
  • Odpowiedz