Wpis z mikrobloga

PALMY OCENIONE POZYTYWNIE - MAMY TO XDDDDDDDD p r a w i e :|

Jak widzicie po komentarzu, średnio na jeża chcą palmy. Ja się jednak nie poddam i będę walczył chociaż o te 2 palmy w donicy - symboliczne, bo symboliczne, ale chyba niestety tylko na tyle nas aktualnie stać :/ Chciałbym, żeby te palmy stanęły, jako symbol tego, że razem coś zdziałaliśmy i rzucimy trochę cienia we Wrocławiu.

Będe musiał się skonsultować z ludkami z kilku organizacji, żeby opracować projekt bo jako człowiek IT na planowaniu przestrzeni miejskiej znam się tyle co grałem w Cities Skylines. Także no będę dawać znać po konsultacjach. Tak czy siak ludzie, jest sukces, palmy nie zostały odrzucone od razu i widze, że coś z tego będzie xD

https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/projekty-2020/projekt,id,13
#wroclaw #palmynalegnickiej
Reepo - PALMY OCENIONE POZYTYWNIE - MAMY TO XDDDDDDDD p r a w i e :|

Jak widzicie ...

źródło: comment_1591014976FDzq8nW5PgxuR8hUd43dlr.jpg

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
@Reepo: W dupach się wam poprzewracało w tej stolicy.Każdy #!$%@? kolejny sejm uchwałą daje z pieniędzy wszystkich podatników z całej Polski kolejną dotację na budowę metra,a wy sobie #!$%@? za dwa miliony palmy będziecie stawiać.Zorganizujcie zbiórkę,chodźcie z puszkami,niech ludzie robią przelewy i jak w dobrowolnych datkach zbierzecie na postawienie i późniejsze utrzymanie tego (wraz z rezerwą na likwidację gdyby wam się znudziło zbieranie i podatnicy by mieli przejąć koszty) to
  • Odpowiedz
@SaycoRa: przeczytałeś chociaż, że założeniem projektu jest posadzenie ogólnie drzew wzdłóż ulicy, która jest w cholerę nasłoneczniona, czy po prostu lubisz krzyczeć w internecie?
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje: te argumenty były wielokrotnie przytaczane, było więcej przykładów nawet z przedwojenneg Wrocławia, na konsultacjach jeszcze raz o tym wspomnę, ale chcąc nie chcąc idzie to w stronę ogólnie poprawy zieleni na ulicy Legnickiej (10/10 sprawa, za którą się podpisuje "obiema ręcyma"), a palm urzędnicy raczej nie do końca rozumieją jako akcji społeczności internetowej, która chce poczuć, że ma faktyczny wpływ na wygląd miasta.

Będe starał się przedstawić w ten
  • Odpowiedz
@Reepo: Ja #!$%@?ę #!$%@? mać, żeby posadzić parę drzewek trzeba wykonać studium przypadku, jakieś szalone projekty i oczywiście międzyjednostkowe konsultacje z PKP ZKP CEPIK SREPIK ZUS KRUS. 2 #!$%@? miliony złotych za posadzenie kilku drzew. Nie wiem ilu, ale może mniej więcej przybliżysz 50 ich chociaż będzie? To wychodzi po 40 koła za jedno drzewo. Za dwa miliony złotych to można kupić pół puszczy, a tu tyle będzie kosztowało wsadzenie
  • Odpowiedz
@milliebobbybrown666: to jest demokratyczny konkurs, jak się ludziom spodoba to wybiorą drzewa, jak nie to będzie gdzie indziej plac zabaw czy co innego. To są pieniądze mieszkańców i mieszkańcy zadecydują co chcą z nimi zrobić, proste jak budowa cepa
  • Odpowiedz
@Reepo: pomysł niby spoko, ale jednak jestem na nie, ze względów technicznych.
Jedyna palma która w polskim klimacie miała by szanse i jednocześnie faktycznie fajnie by wyglądała jest wrażliwa na sól ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reepo: jak będzie pracować kasy to się zrobi zrzutkę publiczną i przy każdej palmie dasz tabliczkę: Ta palma odbiła XYZ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz